SMS DASHURIE LOVE SMS

Sms dashurie Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: rahovec - Postuar me: March 18, 2009 6:22 pm
Email

messi

te du te dua e ti sa me don po hajt leje krej se ma lodhe

Qyteti: PRESHEVA - Postuar me: March 17, 2009 9:31 pm
Email

blero-H

Qyteti: preshev - Postuar me: March 17, 2009 9:25 pm
Email

blerim

Mos e harro zemren time se per ty ka rrah
mos e harro syrin tim qe per ty ka qa
mos e harro buzen qe puthje te ka dhan
me ma fal krejt boten une ty nuk te kisha lan
Pa ty nuk mundem te rri
pa ty jeta me behet hi
pa ty varri nuk me pranon
pa ty jeta nuk me mjafton
Sa bukur po qesh
sa bukur shikon
Te dua per bes sa qe nuk beson
cka me te shkru
cka me te than???
kur zemra ime vetem ty te don........................

Qyteti: tetov - Postuar me: March 17, 2009 1:26 pm
Email

arta

te dua te dua deri sa te vdes dhe kur te vdes ne ate bote te pres

Qyteti: RAHOVEC - Postuar me: March 16, 2009 6:34 pm
Email

Labi <3

Nese ste kujtohem.
Do te prezantohem.
Te dua e kam EMRIN.
Vetem ty mbiemrin.
I lindur nga nje femer.
Me vendbanim tek nje ZEMRE.
Te dua Te dua Te dua.
Me beso ti mua.
Labi<3

Qyteti: RAHOVEC - Postuar me: March 16, 2009 6:26 pm
Email

Labi

Hape ZEMREN Te Hy Brenda
Mbydhe Shpejt Se u Qmenda
Dora Shruan ZEMRA Dikton
Ktheje SMS Nese Me Don Labi<3

Qyteti: gjilan - Postuar me: March 16, 2009 12:18 pm
Email

albulena

Zdua te jem e tjeter kujt,per ty zemren e kam rujt,veq nje her ne ket jete u dashurova met vertet... Te dua

Qyteti: zhegres - Postuar me: March 15, 2009 2:05 pm
Email

vjollca

Qyteti: prishtine - Postuar me: March 15, 2009 8:10 am
Email

edona

Dhe pse je larg asgje nuk m epengon largeisa ne largon dashuria na bashkon

Qyteti: Tirane - Postuar me: March 14, 2009 4:31 pm
Email

Xhesika

Si gonxhe trendafili eshte dashuria e par keputma kur te vdes vendosma mbi var.hidh 2pika lot qe lulja te lulzoj keshtu dhe ne varr do te dashuroj

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 48 nga 92   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]