SMS DASHURIE LOVE SMS

Sms dashurie Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: gjakov - Postuar me: March 8, 2009 11:42 pm
Email

lemi

ZOTI ma fali nje shpirt ta jetoj nje jet.
ma fali nje zemer te dhashurjo nje her ma fali nje fe te besoj ne ZOT por ma fali edhe Jonen qe e dua fort ZOTI asht i madh lutjet i plotson nje dashuri te vertet aj e bekon nese nete vertet e dashuron dikand lutju ZOTIT aj ta plotson dhe kurr prej teje at se largon ai asht i madh dhe ka shum fuqi lutju ZOTIT per ket dashuri pa dyshim kametu plotsu sebashku te lumtur kemi me jetu te dua i yti lemi pegjithmon LEMI PER JONEN

Qyteti: prizren - Postuar me: March 8, 2009 11:12 pm
Email

bengji

zdi qka te them zdi qka te shkruaj te dua pere jet e jo pere ni muaj.....

Qyteti: peje - Postuar me: March 8, 2009 10:31 pm
Email

flamur

nje akull i ftoht buzet mi ka ngri vetem puthja jote mundet me mi shkri kur me puth ti dimri me beht ver sa shum te dua o trandafil me ere

Qyteti: tetov - Postuar me: March 7, 2009 9:53 pm
Email

shpat

edhe ishe dhe je dhe sot dhe dje dhe neser pa dishim ti gjithmon dote jesh shpirti im ?

Qyteti: ferizaj - Postuar me: March 7, 2009 9:12 pm

lorena

me shpres se nje dit pran teje te jem te dua zzemer dhe per ty kom jet nje enderr e bukur qdo nat ne percjell qe ne fund me ty do jem e perjet te dua derisa te vdes......... per ty qe te dua......

Qyteti: toOpPi - Postuar me: March 7, 2009 9:03 pm

rinushja

Qyteti: peja - Postuar me: March 5, 2009 4:56 pm
Email

Bina

Qyteti: kaqanik - Postuar me: March 5, 2009 2:23 pm
Email

hasije

te dua me zemer te dua pa hajgare sepse me je lindur nga nena shqiptare

Qyteti: Mitrovic - Postuar me: March 5, 2009 1:25 pm
Email

Besa

Mos e Le At Qe Te Don Per At Qe Te Pelqen Se Ajo Qe Te Pelqen Telen Per At Qe E Don!!!Per *ENGJELLIN*Tim BHARIN

Qyteti: Vlore - Postuar me: March 5, 2009 12:52 pm
Email

Visi vlore

Kerkoja nje gje te vogel ne nje bote te madhe...
Por gjeta ty o shpirt nje gje gjigande ne nje bote shume te vogel...
Lori te dua ne perjetesi!!!

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 50 nga 92   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]