SMS DASHURIE LOVE SMS

Sms dashurie Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: prishtin - Postuar me: February 26, 2009 7:48 pm
Email

ariana

prit prit mos fli ne gjum se dot them sashum tedu kjo esht nik per dikend qe e du .......

Qyteti: ferizaj - Postuar me: February 26, 2009 6:26 pm
Email

fjolla

skom met per ty qe me zemer sun don mes shpine un shan nersy um livdon

Qyteti: tetov - Postuar me: February 25, 2009 8:28 pm

lulja

te dua me zemer te dua me shpirt dhe ket gje vetem ZOTI e di(TE DUAA)

Qyteti: Rahovec - Postuar me: February 25, 2009 12:21 am

Samir

Sa shum kam etje qe ti puth buzet sa shum kam mall qe ti ledhatoj duart tua sa shum kam deshir qe te shikoj ne SY te them nje fjal te dua vetem TY ..... Zemra

Qyteti: Rahovec - Postuar me: February 25, 2009 12:19 am

Samir

Pse m'krijove PERENDI qe te vuaj per DASHURI pse me lindi Nana ime qe te jem me shum kujtime oh kjo jet sa e shkret un pa ty vetem me ndejt ruget jan te gjata netet jan pa fund qendroj larg teje s'te gjej as kund Eja ti pran mene mos me le ne vetmi me lejo te puth nje her qe ta hek ket mrzi .....ZEMRA

Qyteti: Rahovec - Postuar me: February 25, 2009 12:14 am

Samir

Ne ket nat te qet dhe er te leht te shkruaj e dashur se TE DUA per jet Ora 12 te hjith ne qetsi vetem un e dashur po mendoj per ty TE DUA ZEMRA.....

Qyteti: Rahovec - Postuar me: February 25, 2009 12:12 am

Samir

Qyteti: Rahovec - Postuar me: February 25, 2009 12:11 am

Samir

Ne mes te nates ne terin e zi un rri i zgjuar edhe mendoj per ty kur ti je larg e nuk me flet me bohet nata 1000 vjet...

Qyteti: Skenderaj - Postuar me: February 24, 2009 11:12 pm
Email

Cadi Mecini

Te puth syrin qe te flesh embel te puth buzen qe te me shofesh enderr te puth faqen qe te ndihesh mir me 1000 te tham naten emir te dua deri sa te vdes...

Postuar me: February 24, 2009 9:06 pm

dikushi

JETA PO ME MBUSHET PLOT ME LUMTURI,PER FJALET E BUKURA QE ME THUA TI,TE DUA ME ZEMER,TE DUA EMBELSIR,ME FJALEN TE DUA TE THEM DHE NATEN E MIR......

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 52 nga 92   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]