SMS DASHURIE LOVE SMS

Sms dashurie Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: prishtine - Postuar me: February 24, 2009 4:15 pm
Email

donat

Se s'dashuore ti,as une,por dashronte dashuria
nje dashuri e fshehte ,me e fshehte se fshehtesia
une ty do te harroj vetem atehere kur nje piktor i shurdhet do te arrij te pikturoj zhurmen e petalit te trendafilit qe bie mbi dysheme te kristalte
une jam hi(pluhur),aty ku dikur isha zjarr
te prita 1 vit ,2 ,3...tani me nuk mund te pres,,kam frike se mplakem
u dehta nje nate qe te harroj ,por kur u bera tap ,te kujtova dyfish

Qyteti: michigan - Postuar me: February 23, 2009 8:41 pm
Email

era

perendesha ime me thirre,dhe floket me ledhatove,sa e bukur je me the dhe doren sma leshove me emrin hyjnesh ti me pagezove,dhe pas shume mendimesh me the te dashuroj .per momentin smu besua mendova sa mendova por zemra smu durua,te tha kryefjalen e fjeleve te dua.by era

Qyteti: michigan - Postuar me: February 23, 2009 8:37 pm
Email

era

do te dua dikur,do te dua dikend por kurre askend,si dikur dikend

Qyteti: prishtin - Postuar me: February 22, 2009 10:34 pm
Email

une

nje dit zoti po mendonte diqka zemres time ti dhuronte perreth vetit te gjith engjujt i mblodhi dhe per mua vetem ty te zgjodhi...<3<3?!?

Qyteti: prishtine - Postuar me: February 22, 2009 10:00 pm
Email

krenari

Edhe pse me ben te vuaj prap ne zemer po te ruaj edhe pse po me ben te qaj prap ne zemer po te mbaj

Qyteti: diber - Postuar me: February 22, 2009 4:47 pm
Email

pellumbi

sheroje kete zemer te plagosur ndaloje trishtimin e saj.mbyll tek ajo lumturi dhe mos e ler te qaj.ty e din se un te dua prendaj mos me turturo se zemra jote ka vend tek mua kete shpirt mos e harro

Qyteti: Ferizaj - Postuar me: February 22, 2009 1:11 pm
Email

labi-B

Jeta ime ska kuptim kur ty afer ste kam je e vetmja qe zemren ma gezon

Qyteti: shkupi - Postuar me: February 22, 2009 9:53 am
Email

janja

mos mu largo nga zemra nese te largohem nga syte mos me thuaj jeto nese sjam fati yt vazhdo jeto vec 1 mos harro sikur un qe te deshta nga askush mos kerko...

Qyteti: therand - Postuar me: February 21, 2009 6:42 pm
Email

j3t@

Qyteti: Me premtime mos me mashtro - Postuar me: February 21, 2009 1:56 pm
Email

Anisa

Me premtime mos me mashtro
eja te une nese me do
te dua shume dhe po te pres
ne preherin tend dua te vdes.

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 53 nga 92   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]