SMS DASHURIE LOVE SMS

Sms dashurie Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: Suharek Thernad - Postuar me: February 14, 2009 11:21 am
Email

Fisniki

Aty ndodhem un ku rreh zemra jote,
me ke ber per vete o ylli i kesaj bote,
sa her qe marr frym zemra ime vetem ty te kujton...

Qyteti: Suharek Thernad - Postuar me: February 14, 2009 11:21 am
Email

Fisniki

Qyteti: Suharek Thernad - Postuar me: February 14, 2009 11:20 am
Email

Fisniki

nje dit kur te zgjohesh mos i laj syt me lot
dikush do te tregoj se sjam me ne ket bot
ti mos pyet si vdiqa por pyet si jetova
pyet sa kam vuajtur per ditet qe pa ty kalova

Qyteti: Suharek Thernad - Postuar me: February 14, 2009 11:19 am
Email

Fisniki

Dashurin Tende E Kujtoj
Ne Zemer Do Ta Mbaj
Un i Gezuar Kam Me Qen
Kur Kam Me Te Puthur
Dhuroma Dashurin
Dhuroma Bukurin Tende
Besom Se Nuk Mundem
Te Jetoj Pa Ty
Ti Je Ne Zemren Time
E Kenaqur,
Ti Je Ylli i Im
I Cili Ndriqon Per Mua
Me Dhemb Zemra
Pa Dashurin Tende
Edhe Ti Do Te Ishe E Gezuar
Kur Do Te Me Kishe Puthur

Qyteti: Suharek Thernad - Postuar me: February 14, 2009 11:19 am
Email

Fisniki

Ne udhet e jetes do ecesh
trupa mashqish do prekesh
do te marresh shum puthje e ledhatime
por tek asnjeri sdo gjesh dashurine time

Qyteti: Suharek Thernad - Postuar me: February 14, 2009 11:18 am
Email

Fisniki

Thjeshtsia osht te kesh gjith detin dhe te duash vetem nje pik ,
Te kesh gjith qiellin dhe te duash vetem nje YLL ,
Te kesh gjith boten dhe te duash vetem nje Zemer ,
Te presesh dike qe nuk Vjen ne diqka te vdekur te besosh
te kendosh per dike qe ste degjon Ja Gjdo te Thot Te Dashurosh

Qyteti: Suharek Thernad - Postuar me: February 14, 2009 11:17 am
Email

Fisniki

Sdi sa her ne enderr buzet ti kam puthur
dielli me ka djegur per ty duke u lutur
do ta kisha fal lumturin e kesaj bote
veq ta kisha dit a jam endrra jote

Qyteti: Suharek Thernad - Postuar me: February 14, 2009 11:17 am
Email

Fisniki

Do te vazhdoj te pres akoma
dhe me zemer dua te takoj
nje dite do te them ne sy
se vetem ty te dashuroj
do te prees sa nje jete
te takoj ne realitet
se dashuria e vertetet
nuk lindet vetem ne tel.
ndoshta kete do ta lexosh
ndoshta te gjithe do ta kuptosh
kete e shkruan zemra ime
qe nje dite ndoshta do ta dashurosh

Qyteti: Suharek Thernad - Postuar me: February 14, 2009 11:16 am
Email

Fisniki

Kur te vij dita e fundit
per mua dua te vdes ne duar tua
e ti kur te me shikosh te vdekur
mos qaj po beje zemren hekur,
kur te me leshosh ne varr
kujto takimin ton te par,
kur te me leshosh ne dhe
kujto se sa shum u deshtem "DIKUR NE"

Qyteti: Suharek Thernad - Postuar me: February 14, 2009 11:15 am
Email

Fisniki

nese kam pak fryme, thithe ti o shpirt
nese kam nje lot, fshije ti o engjell
nese kam nje jete, jetoje ti per mua
c'do gje qe ke ne zemer, thuaj te dua

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 57 nga 92   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]