SMS DASHURIE LOVE SMS

Sms dashurie Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: Suharek Thernad - Postuar me: February 14, 2009 11:15 am
Email

Fisniki

Ndoshta kisha frike te puthja buzet e tua
dhe dridhesha i teri prane fjales 'te dua'
por tani e kuptoj qe kam nevoje per ty si
njeriu i vereber qe kerkon sy

Qyteti: Suharek Thernad - Postuar me: February 14, 2009 11:14 am
Email

Fisniki

ne nje nat te qet kur ti t'jesh e vetmuar ate nevoitet
dikush per te ledhatuar per te puthur e per te len pa
gjum a deshiron zemer qe ai te jem un

Qyteti: Suharek Thernad - Postuar me: February 14, 2009 11:14 am
Email

Fisniki

Nese dikush do te arrin qe emrin tend
ta shkruaj me akull ne diell ateher
do ta kuptoj se te don me shum se un

Qyteti: Suharek Thernad - Postuar me: February 14, 2009 11:13 am
Email

Fisniki

A thua tradhtin nga ti e meritoja zemra ime s'eshte
loj ty te te argetoj rend e pranova realitetin dhe smund
te besoj ATE qe e desha fort me burg te perjetshem me denoj

Qyteti: Suharek Thernad - Postuar me: February 14, 2009 11:12 am
Email

Fisniki

Si rrezet e diellit qe ngrohin token si yjet
e nates qe rethojn gjith boten si engjell
mbrojtes je ti per mua qka me bere ti qe
kaq shum te dua

Qyteti: Suharek Thernad - Postuar me: February 14, 2009 11:11 am
Email

Fisniki

Si rrezet e diellit qe ngrohin token si yjet
e nates qe rethojn gjith boten si engjell
mbrojtes je ti per mua qka me bere ti qe
kaq shum te dua

Qyteti: Suharek Thernad - Postuar me: February 14, 2009 11:10 am
Email

Fisniki

A nuk e kupton qfar te beri jeta
Te genjeu me gjera te paverteta
Humbe at per te cilen luftove
shkove atje ku dashuri nuk shijove

Qyteti: pz - Postuar me: February 13, 2009 6:56 pm
Email

gresa

Kurr zemren mos e shit per asnje qmim,veq nese dikush ta jep per ndrrim,duje edhe ti ate qe te don por kurr mos e lendo se per jet e lendon.PER TY NEXHI

Qyteti: Itali - Postuar me: February 13, 2009 5:01 pm
Email

INDRIT *21*

****
Mos me therrit ne emer:por vijere doren ne kraharor dhe thirrem o ZEMER ..:::::::::::?! Une jam kodo ku je ti ne buze ne sy tek frymarrja jote ne ZEMREN tende kodo :::: TE DUA ME BESO per AU....

Qyteti: gostivar - Postuar me: February 13, 2009 3:11 pm
Email

dita

U frik edhe serenata e permtimit,i erdhi fundi edhe durimit..Tash s'me del dot fjal nga goja,spse nuk jam ajo qe dikur TE DOJA..

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 58 nga 92   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]