SMS DASHURIE LOVE SMS

Sms dashurie Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: gjilan - Postuar me: June 11, 2012 2:33 pm
Email

ENDRITI

TI JE JETA IME QE UN JETOJ
PER QDO NATT NE ENDERR TYY TE SHOHH
LETA DIN GJITH BOTA SE PER MUA TI KE LIND
TANI DORZOHU ZEMER ME GJITH SHPIRTTT.

Qyteti: Drenica - Postuar me: May 31, 2012 11:45 am
Email

Bossi V&E

Pulbardha ime.Ne Mengjes Te Dua dhe per ty mendoj..
Ne Mesdite edhe ma shum Te Dua,e ne Mbramje edhe Te Dua edhe te mendoj si kurr nga mendja smuj te largoj.Zemrush as vet sE di se sa shum Te Duuu si nga njeher po du mu tranu...
Ti je Drita,ti je Rrezja ti je aq e shejt per mua sa vetem une e ndjej ket...
Bukurin tende qe ka krijua aj Zot i Madh.
Flm per tgjitha Zemra ime.
Te Dua,Te Dua,dhe prap Te Dua.
Klm Princesha e ksaj BOTE:::
Psh.Pllumbardhi!!!!!

Qyteti: Drenica - Postuar me: May 27, 2012 11:47 am
Email

V&E Bossi

Te Dua,Te Dua dhe prap Te Dua.
Te Dua ty dhe perseri Te Dua ty.
Kur te kam kjo eshte gjithqka qe kam nevoj.!
E kur te kam TYYY asgje nuk me mungoN..
ZEMER ti je Frymarrja e shpirtit tim.
Te Dua per Jet o Engjulli im!!!psh.Pllumbardhi..

Qyteti: Drenica - Postuar me: May 27, 2012 11:39 am
Email

V&E Bossi

Ahhh moj ZEMER ah mor Shpirt si behem kshtu kurr se kisha dit..
Ahhh moj ZEMER sa kam mall per TYY veq aj Zot i madh e din..
Ahhh moj ZEMER oo mor LLakum SHpirti im sa shum TE DON.Psh.Pllumbardhi!!!

Qyteti: f kruj - Postuar me: May 14, 2012 2:33 pm

eni

vajza qe ju doni po hidhet nga ballkoni po te doni ta shpetoni ju lutem telefononi

Qyteti: pz - Postuar me: May 13, 2012 4:15 pm
Email

mirlind

Qyteti: london - Postuar me: May 11, 2012 9:30 pm
Email

mentor corleone

Qyteti: london - Postuar me: May 11, 2012 9:30 pm
Email

mentor corleone

Qyteti: london - Postuar me: May 11, 2012 9:28 pm
Email

mentor corleone

Qyteti: london - Postuar me: May 11, 2012 9:27 pm
Email

mentor corleone

Te dua zemer po deshe vertetoje behu mjek dhe zemren time operoje gjaku do te mblidhet ne duart tua dhe pas do te formohet fjala TE DUA

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 6 nga 92   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]