SMS DASHURIE LOVE SMS

Sms dashurie Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: Prizren - Postuar me: February 5, 2009 11:27 am

alban

Qyteti: prizreni - Postuar me: February 4, 2009 9:45 pm
Email

albana

te dua te dua te dua ne shpres nese ti me don pergjigjen epres tung mpuq shum alba

Qyteti: gostivar - Postuar me: February 4, 2009 2:13 pm
Email

dita

Para deres sime kishe len nje leter:"TE DUA VEC TY SMUND TE DUA TJETER".Pse pra gabove kur me deshe aq shum,tjetren e lejove te te ndaj nga une?!..Tani e kam gjetur dike qe me do,te lutem ti pa mua mesohue te jetosh pranoe o shpirt se e HUAJA JAM sjam me "lulja jote"pranoe se u ndam...

Qyteti: gostivar - Postuar me: February 4, 2009 2:13 pm
Email

dita

Para deres sime kishe len nje leter:"TE DUA VEC TY SMUND TE DUA TJETER".Pse pra gabove kur me deshe aq shum,tjetren e lejove te te ndaj nga une?!..Tani e kam gjetur dike qe me do,te lutem ti pa mua mesohue te jetosh pranoe o shpirt se e HUAJA JAM sjam me "lulja jote"pranoe se u ndam...

Qyteti: gostivar - Postuar me: February 4, 2009 2:06 pm
Email

dita

Sa shum ajm munduar em me ty te jem,,sa shum kam rezikuar qe te te kem,,sa shum kam qar me lot por gjith kjo dashuri ndaj teje paska qen e kot...

Qyteti: gostivar - Postuar me: February 4, 2009 2:03 pm
Email

dita

Te kerkova ne horizontin e qellit,,te kerkova be rezet e diellit,,te kerkova ne token e gjelberuar por ti ishe ulur ne zemren time te plaguar...

Qyteti: gostivar - Postuar me: February 4, 2009 2:01 pm
Email

DITA

Fjaler qe mi ke dhen se te dua,paskan qen te kota mos me haro edhe pse do me mbuloje toka,,,Ruaji keto se i ke prej meje dije se dikush ka dhen jet pas teje...

Qyteti: gostivar - Postuar me: February 4, 2009 1:58 pm
Email

DITA

Jeta eshte e poshter tendon ne drejtesi,zemren e kisha reale ma vrave me tradhti..prap do te dua zemren ti ma ke..por per kto dhimbje isha shum e re....

Qyteti: gostivar - Postuar me: February 4, 2009 1:56 pm
Email

DITA

Meri kta dy sy dhe coj ende te qajn..Meri kto dy shpresa timen leje te that..Meri kete fytyr qe e shemtoi merzia dhe zemren time qe e vrau dashuria...

Qyteti: gostivar - Postuar me: February 4, 2009 1:53 pm
Email

DITA

Ne kaltersin e qiellit me yje pa fund,te kerkova ty ste gjeta askund..Nje yll i bukur me tha ne qetsi:KERKOE NE ZEMREN TENDE DO TA GJESH ATY...<DITA>

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 61 nga 92   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]