SMS DASHURIE LOVE SMS

Sms dashurie Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: bamberg - Postuar me: February 2, 2009 12:20 am
Email

bardhi

me dashuro nese te kam kerku mos me urrej nese skam gabu mos me rendo me fjal te kqia se shum rend do te vret dashnia

Qyteti: gostivar - Postuar me: January 31, 2009 10:07 pm
Email

dita

Te pata thene dikur se rruget nje dite do ndahen do ndahesh dhe Ti nga Un Do ndahet gjithcka qe eshte reale ne kete bote do ndahet gjithcka qe se fshehim dot Si mund ta fshehim dhimbjen nga nje cast gezimi? si mund ta kuptoj un qe ti je i imi??? SI mund ta fal heshtjen kur pas saj fshihet nje gabim dhe nje dite te me thuash nuk ishim per njeri-tjetrin shpirti im!!!

Qyteti: gostivar - Postuar me: January 31, 2009 10:04 pm
Email

dita

MFALE DASHURI SHPIRT U MUNDOVA TE TA KTHEJ JETA E PA SHPIRT ENDRREN QE KISHIM E THEJ GJERSA ZEMRA MDRIDHET BASHK ME DOREN QE PO SHKRUAJ ME MUNGON PRANIA JUAJ/PA TY NDJEHEM SI I HUAJ SI NJE MERGIMTAR QE E MERR MALLI PER VEND TE VET PREJ NJE NJERIU TE THJESHT ME BERE TE NDJEHEM MBRET SAHER ISHA ME TY MDUKEJ SIKUR ISHA NE QIELL NGRIJA KRAHET QE TMLEDH YJE NE KRAHUN TEND TI SJELL SHKELQIMI I SYVE TU ME NGJAN SI NJE YLL I VERTET DUKESH SI NJE ENGJULL PERENDIE QE ZBRET NGA NJE KOMET NDOSHTA SUN TE DHASH DASHURI POR BEN PJES N'KUJTIMET E MIJA NJE DIT SHPIRT DO TA KUTPOSH SE KET E KAM BER NGA DASHURIA....

Qyteti: gostivar - Postuar me: January 31, 2009 9:59 pm
Email

dita

Qyteti: gostivar - Postuar me: January 31, 2009 9:59 pm
Email

dita

pasurin e gjith botes do te lija"" per ty se pasurija me e madhe do me"" ishe ti""" arin e gjith botes do ta refuzoja"" per ty se me i qmuar se ari je ti"""

Qyteti: gostivar - Postuar me: January 31, 2009 9:58 pm
Email

dita

Qyteti: gostivar - Postuar me: January 31, 2009 9:57 pm
Email

dita

Qyteti: gostivar - Postuar me: January 31, 2009 9:56 pm
Email

dita

nese shiu lagi token aq pika loti ran nga syt e mi per ty""""" nese shui lagi gjethet aq pika loti ran ne zemren time per ty"""" kur shiu ndalij shiu loti im vagjdoj sepse shiut i doli dielli e ti nuk erdhe tmi ndalosh lotet se na ndan nje bot e kundert ty dhe mua po prap te dua"""""

Qyteti: gostivar - Postuar me: January 31, 2009 9:55 pm
Email

dita

Te pres jashte botes aty ku realiteti behet magji te pres aty ku urrejtja behet dashuri aty ku lotet kthehen ne rreze dielli te pres aty ku le krenarine pergjithmone te pres aty ku zemra ime sdo te vuaj me!

Qyteti: gostivar - Postuar me: January 31, 2009 9:54 pm
Email

dita

pa puthje nuk ka jet per ty un du me vdek pa puthje jeta nuk ka kuptim pa puthje je ashtu si femia jetim pa puthje je i shkret pa puthje askush mos mbet esht mir tja japesh puthjen atij qe don tja japesh puthjen atij qe e meriton...

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 63 nga 92   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]