SMS DASHURIE LOVE SMS

Sms dashurie Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: gostivar - Postuar me: January 31, 2009 9:53 pm
Email

dita

A nuk e kupton cfar te beri jeta??? Te genjeu me gjera te paverteta...Humbe at per te cilen luftove shkove atje ku dashuri nuk shijove...

Qyteti: gostivar - Postuar me: January 31, 2009 9:51 pm
Email

dita

Gjumi s'me mer dhe nisa te shkruaj..Jeta me eshte ber fer dhe nisa te vuaj..Per nje fytyr te bukur qe s'me hiqet nga mendja,qe kur e pash ma deshi zemra....

Qyteti: gjakova - Postuar me: January 31, 2009 2:12 pm
Email

merita

hapi krahet lart ne qiell, ti per mua je diell, por e lumtur prap nuk jam, se TY afer nuk te kaM .....

Qyteti: gostivar - Postuar me: January 30, 2009 10:09 pm
Email

dita

Me fal qe te desha e kete ti se meriton..Me fal qe po vuaj e kete ti ma shkaktove..Ndoshat vjen nje dit qe kurr se mendon dhe ateher e mer denimin qe e meriton...

Qyteti: gostivar - Postuar me: January 30, 2009 10:05 pm
Email

dita

Mbi 2 sy te trishtuar te perlotur...Mbi dy buze te ngrir,ku buzqeshja ish ngrosur..Mbi zemer ta vajtuar,te lenduar..Mbi shpirt te vrar,te denuar...Mbi trup te lodhur te munduar fjala TE DUA eshte shkruar....

Qyteti: Priashtin - Postuar me: January 29, 2009 2:29 pm
Email

Genta Per Ty Muza

Te ma kishe jap veq niher" te drejten e fjal"
ti e di qe e kam te madh"respektin per ty"
Mos um shti mi ra me dor " tavolones"
Se tani mu derdhet "birra"

Qyteti: tirane - Postuar me: January 28, 2009 10:12 pm

burrelsja_kranare

NE BREGUN E DETIT DOJA TE ECJA ME TY , KUR VALA TE PUTHI VALEN , UNE TE PUTHJA VEC TY. ME MILIARDA PERQAFIME , DASHURI DHE PUTHJE TA DERGOJ TY ZEMRA IME QE E KE MBUSH JETEN TIME PLOT LUMTURI. TE DUA....TE DUA....TE DUA

Qyteti: Burrel - Postuar me: January 28, 2009 6:32 pm
Email

Xeni

Per te hyre ne zemren time styp #100#. Aty do te gjesh gjithcka,pervec zgjedhjes:0.Memuja e meparshme

Qyteti: Prizren - Postuar me: January 28, 2009 5:59 pm
Email

Agona

Nat e embel e afer ste kam po te kisha afer stiksha lan rahat pak ishim puc pak ishim kafshu deri ne mengjes ishim sakatu

Qyteti: michigan - Postuar me: January 28, 2009 4:35 pm
Email

era

nese dhe ti arrin te shohesh te njejten hene ne horizont,shpirti im nuk jemi dhe aq larg njeri-tjetrit. te duaaaaaaa

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 64 nga 92   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]