SMS DASHURIE LOVE SMS

Sms dashurie Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: michigan - Postuar me: January 28, 2009 4:30 pm
Email

era

do te dua dikur,do te dua dikend ,po kurre askend si dikur dikend.

Qyteti: lac - Postuar me: January 28, 2009 11:50 am
Email

visi

fati deshti qe te mos jemi bashke,por dije se sdo te harroj kurre asnje cast,malli do te me marre..edhe pse e dij qe ndoshta me ste takoj...por me kujtimin qe kam per ty gjith jeten do te jetoj..

Qyteti: lac - Postuar me: January 28, 2009 11:43 am
Email

visi

Momentet e bukura nuk i ndjen kur i jeton,por vetem kur i kujton me nostalgji....

Qyteti: venezia - Postuar me: January 27, 2009 4:15 pm
Email

tina

Nuk Jam italianke qe te therri me shigjet por jam shiptare qe te dua per jet!!!!!!!! hehe

Qyteti: shkup - Postuar me: January 26, 2009 11:36 pm
Email

ishulli

shkrihem ne puhin e nates, sikur puhia ne pranver
gacat e zemres i shuan dhe hirin me vete e merr.

enderrat nuk jane asgje tjeter pervec shqetesim
kishe dashuria zgjat gjate vertet eshte zgenjim.

Qyteti: malishev - Postuar me: January 26, 2009 7:11 pm
Email

liaa

me mungon zemer me mungon shpirt ne naten e erret ty te kom drit pse ke shkuar pse me le kur e din se pa ty e humbur jom te dua afir.

Qyteti: gjakova - Postuar me: January 26, 2009 6:14 pm
Email

arta viktori

Me mall e dashuri e shkruaj ket leter me shpres qe mos ta harroj dashurin e vjeter...dy vite i kaluam bashk dashurin time aty per aty e lash...Gjdo problem qe e patem te bashkuar e zgjodhem,gjdo hidherim qe patem me njeri tjetrin perjasht e hodhem...Gjdo gezim qe e patem me njeri-tjetrin e ndam...Te lumtur do te jemi por do te kemi shum mall...Veshtir ishte ndarja dhe gjdo lot qe u derdh gjdo kujtim per te i kam ruajtur ne nje cop zemre...U ndam me lot por jo edhe me zemer sepse vitet kaluan por kujtimet tona mbeten...Tash per fund i therras engjujt qe dashuris time tja ngrehin nje pik lot!!!...

Qyteti: endrra - Postuar me: January 26, 2009 2:12 pm
Email

marmaid

te dua ne mengjes,
te dua naten vone,
te dua se je si shpirt
te dua pergjithmon

Qyteti: gjejeni vet(nuk tregohet) - Postuar me: January 26, 2009 12:31 pm
Email

ardijana

disaher ne enderr buzet ti kam puthur djelli me ka djegur ty duke te lutur te kisha falur lumturin e kesaj bote vec dua ta di a jam endrra jote.

Qyteti: ELBASAN - Postuar me: January 26, 2009 7:22 am
Email

ELA

ZEMRA E NJE VAJZE ESHTE SI NJE GUR KU PO HYRE ZDEL ME KURR.ZEMRA E NJE DJALI ESHT SI HOTEL,KU NJERA HYN E TJETRA DEL.

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 65 nga 92   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]