SMS DASHURIE LOVE SMS

Sms dashurie Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: Fier - Postuar me: January 25, 2009 10:31 pm
Email

romantico

Un jam i droguar,
droga ime je ti.
Me ty jam dashuruar,
pa ty s'mund te rri.
Zemra po me thahet,
gjaku me mungon,
PO STE PASH TY
ZEMRA ME PUSHON....

Qyteti: prizren - Postuar me: January 25, 2009 9:18 pm
Email

genta&atdhe

Kerkoj te te prek por ti nuk e veren,kerkoj te te puth por ti nuk e ndjen,kerkoj nga ti te me duash sa une e nuk kerkoj nga ti te me thuash keto jan shum.

Qyteti: peja - Postuar me: January 25, 2009 4:43 pm
Email

Antigona

Ti fali syt nese e shikon, ti fali duart nese i shtrengon, ti fali buzet nese i shijon, ta fali jeten sepse e meriton....

Qyteti: gjakove - Postuar me: January 25, 2009 7:39 am
Email

besarta

nje keshille:ke kujdes
nje kerkes:mos ndrysho
nje deshir:mos me harro
nje genjeshter:nuk te dua
nje te vertete:me mungon
trego tani ti qfare mendon

Qyteti: klina - Postuar me: January 24, 2009 6:15 pm
Email

pajti kiss

Qyteti: Shkoder - Postuar me: January 24, 2009 3:20 pm
Email

Rozeta Mujaxhi

Zoti nuk te jep ate qe do ti, por ate qe eshte me e mira per ty, te dua shume Luan

Qyteti: Shkoder - Postuar me: January 24, 2009 3:18 pm
Email

Rozeta Mujaxhi

Sot gjithcka ka mbetur hije skane shkelqim me ata sy, pse ti kurre smunde ta dije se cme ndodh kur jam pa ty.........

Qyteti: peja - Postuar me: January 24, 2009 2:57 pm
Email

flamur

mu nda ndahemi po sdihet a shihemi edhe nese shihemi sdihet a nihemi te uroj sukses te uroj shum fat ishalla me tjetrin nuk bohesh rahat

Qyteti: klina - Postuar me: January 24, 2009 10:08 am
Email

shqipjaaa

Edhe keto pika loti qe fillojn me ra prej syve te pikelluar qe lypin met pa,ndoshta me i dashur kurr skam per te par por nga thellesija e shpirtit kurr skam per te ndar,kudo qe te jesh jom edhe un me ty shpirti im i ngrir gjithmon do te bej shoqeri,dielli i ati mengjesi dhe ato dit pikellimi ndoshta me i dashur lurr sdo te shihemi,kur te vdes i dashur me bej nje kujtim kur te lind nje vajz verja emrin tim nese ste pelqen dhe te duket i vjeter me fjalen dashuri verja emer tjeter <3<3

Qyteti: kosovo - Postuar me: January 24, 2009 8:37 am
Email

liridonna

kur dola ne ballkon e pash rrugen plot ku ste pash ty mu mbushen syt me lot...xemel...

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 66 nga 92   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]