SMS DASHURIE LOVE SMS

Sms dashurie Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: ferizaj - Postuar me: January 22, 2009 8:35 pm
Email

miranda

mos loto tani kur u ndam kujtoje diten kur u pam se loti me nuk na bashkon harroje te kaluaren se jeta...vazhdon!!

Qyteti: F... - Postuar me: January 21, 2009 4:57 pm
Email

ujku plak

Dil moj ne dritare
Dil se erdh'pranvera,
Lule dashurie
Kan cel ci perhera.

Dil moj ne dritare
Dil se dimri shkoj,
Kam kohe qe ste kam pare
Sa shum te dashuroj.

Qyteti: Ferizaj - Postuar me: January 19, 2009 8:42 pm
Email

RrEeOoNnDdAa

S'ka tiger as luan
as det as oqean
ska njeri ne boten time qe te ndan nga zemra IME.

Qyteti: kline - Postuar me: January 19, 2009 5:07 pm
Email

lina

ne rruget e jetes u takuam nje dite ashtu siq takohen njerzit prore ne syte e tu pashe rreze drite dhe zemren plot dashuri ma more.....

Qyteti: prizren - Postuar me: January 18, 2009 6:02 pm
Email

resa

nese ty ste du as kujt sja rrasi edhe ty me te dasht zemren ta plasi e ajt tash dilem perball kush kend pe kall

Qyteti: peja - Postuar me: January 17, 2009 6:48 pm
Email

agnesa

Me prit sonte se ne enderr do te vi, po ti mos u tut por flej perseri, nuk do te therras as nuk do te zgjoj, por do te puthi let dhe prap do te shkoj.....kissss

Qyteti: struga - Postuar me: January 17, 2009 9:21 am
Email

veti

ishe simpatija jeme por tash jam ba pishman kur teshoh ruges me dukesh si certan

Qyteti: prizeren - Postuar me: January 16, 2009 7:39 pm
Email

almir

Ne ket bote zoti na fali te lire, Ndash bej keq e ndash bej mir, Por ne duhet ti bashkohemi te mires e jo te keqes, Sepse shum shpejt vjen ora e vdekjes, Dhe do te largohemi nga kjo bote, Do te perballemi para te madhit zote.!

Qyteti: prishtina - Postuar me: January 16, 2009 4:23 pm
Email

blerta

nese dashuria per ty eshte urrejtje,
mos ja dhuro askujt,
por mbaje per vete

Qyteti: sarande - Postuar me: January 16, 2009 2:41 pm
Email

rubin

n.q.s do te dalesh shtyp 0.
n.q.s do dike afer shtyp 6.
n.q.s do nje te puthur shtyp 8. n.q.s i do te gjitha ateher shtyp vazhdimin 2219999. dhe deshira plotesohet.

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 67 nga 92   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]