SMS DASHURIE LOVE SMS

Sms dashurie Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: tirane - Postuar me: January 12, 2009 12:24 pm
Email

ardian

nje lule mbaj ne dore dhe pres qe te fryj era, qe ta leshoj ne ajer e ta sjell ty te dera. te lutem mos e shkel se aty eshte nje sekret.<TE DUA O ZEMER, TE DUA PER JETE>

Qyteti: prishtin - Postuar me: January 12, 2009 12:08 pm
Email

qendresa

Qyteti: gjilan - Postuar me: January 11, 2009 9:07 pm
Email

Granit Mehmeti

Qyteti: durres - Postuar me: January 11, 2009 7:44 pm

ola

o zot po vuaj kaq shume dhe se di pse kur eshte ai qe dua kot.me ndihmo ta harroj sepse e dua aq shume sa se ka dashur njeri ne kete bote......

Qyteti: durres - Postuar me: January 11, 2009 7:44 pm

ola

o zot po vuaj kaq shume dhe se di pse kur eshte ai qe dua kot.me ndihmo ta harroj sepse e dua aq shume sa se ka dashur njeri ne kete bote......

Qyteti: Presheva - Postuar me: January 11, 2009 11:27 am
Email

Luli

Si ke deshir te therras ne emer, Shpirt apo Zemer, une kisha pas deshir te therras Shpirt se zemra nje dit dot pushoj, e Shpirti gjithmon dot egzistoj.!

Qyteti: Presheva - Postuar me: January 11, 2009 11:19 am
Email

Luli

Ne ket bote zoti na fali te lire, Ndash bej keq e ndash bej mir, Por ne duhet ti bashkohemi te mires e jo te keqes, Sepse shum shpejt vjen ora e vdekjes, Dhe do te largohemi nga kjo bote, Do te perballemi para te madhit zote.!

Qyteti: Gjilan - Postuar me: January 10, 2009 10:04 pm
Email

Advan

Qyteti: Gjilan - Postuar me: January 10, 2009 10:01 pm
Email

Advan

Jetoje jeten as pak mos mendo sot dikush te urren neser dikush te don mos u frigo mos e humb veten mendo pak se dikush per ty e jep jeten...

Qyteti: Gjilan - Postuar me: January 10, 2009 10:00 pm
Email

Advan

pa ty bota humb kuptimin,pa ty dielli humb shkelqimin,pa ty endra nuk endrohet,pa ty zemra me Helmohet...

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 71 nga 92   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]