SMS DASHURIE LOVE SMS

Sms dashurie Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: Gjilan - Postuar me: January 10, 2009 9:58 pm
Email

Advan

Qyteti: Gjilan - Postuar me: January 10, 2009 9:58 pm
Email

Advan

Edhe boten te ma falin une prap do te vuaj, kur e di se dora jote mban unaz te huaj....

Qyteti: Gjilan - Postuar me: January 10, 2009 9:56 pm
Email

Advan

Qyteti: TIRANA - Postuar me: January 10, 2009 12:56 pm
Email

ALDO

EMRIN E KAM TE DUA MBIEMRIN VETEM TY KESHTU DO TE PREZANTOHEM SA HER TE TAKOHEM ME TY KISSSS KISSSS

Qyteti: prizren - Postuar me: January 10, 2009 12:18 pm
Email

ardora

per mua je bota,je dielli,je deti,je qielli TE DUA

Qyteti: SHKUP - Postuar me: January 9, 2009 7:00 pm
Email

arben

larg maleve te shkreta jemi te larguar digjemi me letra smundemi me u takuar,zemra pa dashuri shpirti pa qetsi cfar me duhet jeta kur jetoj pa ty..

Qyteti: dr/italy - Postuar me: January 9, 2009 6:28 pm
Email

lisa

Mirmbrema zemer,sot ste kam degjuar, me fal ska qene faji yt por une nuk mundesha, e di shume malli x mua te ka mare, ndaj po te shkruaj, falje te kerkoj, e di se ke te drejte te merzitesh me mua, ke mbetur pa zerin tim dhe sot fare sme ke degjuar, ndaj te dergoj kete sms, te te them sa shume me mungon... Me thuaj nese me ke falur , thjeshte nje buzeqeshje me mjafton!

Qyteti: dr/italy - Postuar me: January 9, 2009 6:24 pm
Email

lisa

Tak Tak .. ka njeri, jam zemra, shpirtin po kerkoj, me thane se ketu jeton, nese kam ngaterruar adrese , ju lutem ju kerkoj ndjese... nese jeni ju shpirti im binjak, erdha te ju le kete dhurate!
Brenda ka nje Pako me puthje, nje zarf me buzeqeshje dhe nje jete te tere plot lumturi! Te dua

Qyteti: shkup - Postuar me: January 9, 2009 1:57 pm
Email

Gena

Jeto i lumtur pasi me harove,jeto i qet pasi rinin ma shkatrove,jeto e mos vuaj keshtu si un se jeta per idiota nuk paska fund...

Qyteti: tirana - Postuar me: January 9, 2009 3:00 am
Email

INA

TE PUTH BUZET E TUA,TE PREK TRUPIN TEND,E NDJEJ SE TE DUA,E NDJEJ SE PO ME CMEND.

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 72 nga 92   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]