SMS DASHURIE LOVE SMS

Sms dashurie Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: gjilan - Postuar me: December 27, 2008 8:28 pm
Email

m_kerqeli

oj emine ku je a jenimir qa po bani,,si po kaloni,,veq jam tu provu qitu me lujt ok ,,se nuk po km qka me ba te fala te gjithve qao

Qyteti: LIBRAZHD - Postuar me: December 27, 2008 5:54 pm
Email

FATJONI

MBREME TEKSA PO FLIJE TE DERGOVA NJE ENGJELL PER TE TE MBROJTUR,PO AI U KTHYE E ME THA SE UN NUK MBROJ ENGJUJ.......PER JETEN TIME

Qyteti: prizren - Postuar me: December 27, 2008 3:39 pm
Email

deniz

dashuria lindi pa dashur lindi dhe u shendrua ne tradheti..... te deshta qa shuemsa qe nuk besoja qe do te ndahemi apo nuk mendoja te dyshoja ndonjeher per ty... shume jam penduar qe te dashurova shume jamezemreruar qe kaq shume zemren pas teje e leshova shume kam frik te te dhem ne sy por tani i dashur une te urrej ty ......

Qyteti: shkup - Postuar me: December 26, 2008 11:56 am
Email

linda

perse jemi te ndar dhe sjemi te bashkuar pse zoti na ka vrar kaq shum jemi larguar.perse syt e mi po rrjedhin vetem lot ngaqe jemi larg dhe ste perkedheli dot.zemra nuk me reh se nuk gjen gezim sepse ti mungon ne kraherorin tim.perse zemra nuk reh se per ty ka ndjenja pse syri nuk me sheh sepse ti je rrezja,te zgjedhim nje rrug sa nuk eshte von qe te vish tek un zemrat ti bashkojm ...........

Postuar me: December 25, 2008 11:33 pm
Email

BardhA

Qyteti: prishtina - Postuar me: December 25, 2008 10:35 am
Email

yllka

e kam frik te mbes ne vetmi dhe ti at e di.dhe nese ty st kam ketu ateher nuk mundem em jetu

Qyteti: istog - Postuar me: December 24, 2008 6:16 pm
Email

mirela

kur ti je larg e nuk me flet,me behet dita 100 vjet lus perendin te vi ai qast une dhe ti te jemi bashk...bie ne gjume kur behet nate e nuk me len enrrat rehat lus perendin te vi ajo dite te me gezoj ai zeri yttttt

Qyteti: istog - Postuar me: December 24, 2008 6:12 pm
Email

mirela

Ti je shpres ti je gezim,ti je pjes e shpirit tim,te kam hene e te kam drit,te kam zemer e te kam shpirt,mbes me shpres dhe pa durim qe te behesh fati im

Qyteti: suhareka - Postuar me: December 24, 2008 4:12 pm
Email

poni

allahu nje dit veshtronte, dhe pa se zemres sime diqka i mungonte, te gjith engjujt rreth vetes i mblodhi dhe per zemren time vetem TY te zgjodhi....

Qyteti: gjirokaster - Postuar me: December 23, 2008 5:29 pm
Email

julia

ne me do sa te dua ,do te dua sa me do ,ne me do sa me thua,do te them mos me harro.

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 75 nga 92   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]