SMS DASHURIE LOVE SMS

Sms dashurie Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: tirane - Postuar me: November 6, 2008 8:03 am
Email

eni

zemra jote tulle,zemra ime llac dashuria jone pallat 15-katesh

Qyteti: diku aty - Postuar me: November 5, 2008 4:45 am
Email

bona

endrra qe un kisha me duket se vdiq tash nuk jemi shok nuk jemi as miq bashk me endrren time edhe un do vdesne boten tjeter krah apur do te pres.

Qyteti: prizreni - Postuar me: November 2, 2008 1:35 pm
Email

D D

as day go by,my feeling get stronger,to be in ur arms.i cant wait any longer,look in to my eyes u'll see thats is true..day&night thinking to uuu

Qyteti: prizren - Postuar me: November 2, 2008 11:56 am
Email

Kaqurrelja

Dashuri qe shpirtin ma lendove,dashuri qe jeten ma shkatrrove,dashuri qe me mbushe me urrejtje me mallkove me bere per vdekje

Postuar me: November 1, 2008 9:50 am
Email

Kristalina

Thone qe dashuria shkrin akujt,e oqeaneve .
Ben mire te mos jesh mbi akull ne ate moment.

Qyteti: Vshiqurras - Postuar me: October 31, 2008 12:18 pm
Email

niko

Ti vdes per mua,une vdes per ty,kujt i plasi.....se vdiqem ne te dy!!!!!

Qyteti: koln - Postuar me: October 23, 2008 8:40 am
Email

LILI

Nuk jam Gjerman qe foli gjermanisht por jam dashuria jote qe te dua seriozisht une te dua por ti a me don mua nes me don ateher te lutem kthema 'ich liebe dich'Te Dua'

Qyteti: kaqanik - Postuar me: October 20, 2008 7:44 am
Email

berat

po qka ishe kan ti kshtu moj tradhtare po me pasdit qe je kshtu moj katile

Qyteti: theranda - Postuar me: October 18, 2008 3:05 am
Email

behar

Mos ki frike nuk te puth
se tani te puth nje tjeter
buzet me ler te ti shoh
dhe pastaj te qaj gjithe jeten

Postuar me: October 16, 2008 8:13 am

meri

Nese sonte ndihesh vetem dhe ke frik te shohesh endrra shuaje driten ndize zemren do te me gjesh mua brenda

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 77 nga 92   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]