SMS DASHURIE LOVE SMS

Sms dashurie Akullore.Com

Posto nje fraze

Postuar me: April 3, 2012 3:14 pm
Email

blenda

prandaj o engjell dashuro ashtu si te thot zemra e jo mendja mos kerko parajsen e syrit se ka shum ngjyra por kerko parajsen e zemres ajo ka vetem nje ngjyr vetem nje emer.jeto gjith jeten i dashuruar mos u marto per tu dashuruar por dashuro per tu martuar

Qyteti: tiran - Postuar me: March 29, 2012 1:45 pm
Email

shkelzen luzaku

nuk do te dhuroj trendafil qe ti marresh ere por do te dhuroj zemren time qe ta kesh perhere

Qyteti: shkoder - Postuar me: March 28, 2012 9:26 am
Email

voci shkoder

JE I BUKUR SIMPATIK PAK I EGER DHE NEVRIK DASHURIJA ESHT SEKRET PER NJE VAJZ QE TE DO VERTET PO E MORI VESH KATUNDI DASHURIS I VJEN FUNDI.

Qyteti: prishtin - Postuar me: March 9, 2012 5:48 pm
Email

ela

ne naten e qet ne gjumin e leht kur te kujtoj ty nuk mundem me fjet...

Qyteti: london - Postuar me: February 14, 2012 12:31 am
Email

mentor carleone

Nese je penduar tash, falje pse skerkon?
Nese fajin e ke ti, pse s'po e pranon?
Kujt do ti them se te kam dashur?
Kush me dashuron sikur ti??
Kujt to t'ja ofroj zemren time...
qe m'a londojne perseri.....????

Qyteti: london - Postuar me: February 14, 2012 12:30 am
Email

mentor carleone

E pranoj se jam fajtor qe ty zemren ta kam thy
E pranoj se kam gabuar qe ty shpinen ta kam kthy
E pranoj se zemra jote dhimbjet nuk i meriton
E pranoj se n'jeten time me mungon me mungon
Jo s'te harroj kurre s'mundem ty t'mos dashuroj

Qyteti: london - Postuar me: February 14, 2012 12:28 am
Email

mentor carleone

Nese prej meje mendja s'te hiqet,
Nese per mua zemra te digjet,
Ateher afrohu dhe me prit pak mua,
Se do te vij ngadal qe te them TE DUA

Qyteti: london - Postuar me: February 14, 2012 12:27 am
Email

mentor carleone

The supreme happiness of life is the conviction of being loved for yourself, or more correctly, being loved in spite of yourself.

Qyteti: Drenica - Postuar me: February 9, 2012 7:26 pm
Email

BOSSI..v&e

Lepurush Vesh kaush,do me puth mu ne Buz???oo Rrushi bardh oo Rrushi amel,te kam Mjalt e Ilaq per ZEMER.Se pe ty Jeta eshte veq merzi,rri te un ti tregoj do Poezi.do te them sa shum Te Dua ty!!!pulbardha..

Qyteti: shkup - Postuar me: February 5, 2012 9:19 am
Email

arziana

Te dua te dua a po me beson vetem ti per mua ne bote egziston........Te Dua...<3

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 8 nga 92   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]