SMS DASHURIE LOVE SMS

Sms dashurie Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: londer - Postuar me: October 6, 2008 5:13 pm
Email

Ersida

Gjdo te thot te duash?
Te jesh mallkuar qe ne jet te vuash qe shpirti jot te shkoj ne ferr e te digjet perher, te derdhesh aq shum lot sa mund ta lash komplet kete bot, por prap pa dashuri jeta do ishte e kot prandaj po te them te dua me Zemer plot..

Qyteti: londer - Postuar me: October 6, 2008 5:08 pm
Email

Ersida

Sa her qe te shikoj dua qe te perqafoj e kur mos te leshoj, zerin tend te degjoj kur me thua te dashuroj se kur jam me ty gjith boten e harroj... Te dua shpirti im...xxx

Qyteti: italy - Postuar me: October 4, 2008 12:55 pm
Email

xhimi

ghith naten rij pa gjum, vec per ty mendoj.sikur t isha flutur e t fluturoja.vec nje her te te perqafoja.d....................

Qyteti: tetova - Postuar me: October 4, 2008 10:40 am
Email

vali

sa me mer malli kur gjindem larg teje,shpirti me merzitet kur nuk je pran meje,o yll bukurie engjell dashurie,ti per mua je qokollad LAJTHIE.

Qyteti: tetova - Postuar me: October 4, 2008 10:36 am
Email

vali

pse m"krijove perendi qe te vuaj per dashuri,pse me lindi nena ime qe te jem me shum kujtime,oh kjo jet sa e shkret un pa ty vetem me ndejt,rruget jan te gjata netet jan pa fund qendroj larg teje e s"te gjej askund,eja ti pran meje mos me le ne vetmi,lejom nje her tet puthi ta hek ket merzi...

Qyteti: tetov - Postuar me: October 4, 2008 9:04 am
Email

vali

gjumi sme mer dhe nisa te shkruaj,jeta me esh ber fer dhe nisa te vuaj,per nje fytyr te bukur qe sme hiqet nga mendja,qe kur e kam njo ma ka dashur "ZEMRA"

Qyteti: Kumanove - Postuar me: October 3, 2008 11:02 am

Qyteti: Kumanove - Postuar me: October 3, 2008 11:02 am

Qyteti: Kumanove - Postuar me: October 3, 2008 11:01 am

Qyteti: Kumanove - Postuar me: October 3, 2008 11:00 am

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 80 nga 92   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]