SMS DASHURIE LOVE SMS

Sms dashurie Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: librazhd - Postuar me: September 18, 2008 5:49 am
Email

dario

ishim ulur ne ballkon une haja buke me gjalp ti me gjize, aty verdalle po vinte nje mize, une haja gjalpin ti haje gjizen ishim aq te dashuruar sa hengrem edhe mizen.

Qyteti: Germany - Postuar me: September 17, 2008 10:35 am
Email

Llokumi

Qyteti: tirane - Postuar me: September 17, 2008 4:35 am
Email

dejvi

kam filluar te mendoj per ty aq gjate sa dhe gjumi me ka mare inat por c'ti bej un keti gjumi tekanjoz une mendoj per ty ai behet xheloz

Qyteti: kline - Postuar me: September 16, 2008 8:00 am

zeshkanja

mesazh pa tekst pa emer po tergon se te duaaa me zemer

Qyteti: fr - Postuar me: September 15, 2008 1:24 pm
Email

besa

ora 12 te gjith ne qetsi vetem un e dashur po mendoj per ty

Qyteti: Rahoveci - Postuar me: September 15, 2008 5:16 am
Email

labi

hape zemern te hy brenda mbylle shpejt se u qmenda dora shkruan zemra dikton ktheje sms nese me don

Qyteti: manastir - Postuar me: September 15, 2008 2:43 am
Email

lola

shkove u largove nga kjo bote tani nuk je me ne mes te gjallve ...me tyn e more dhe zemren time ajo eshte bashk me ty kudo qe ti je edhe pse jam e gjall por zemra ime eshte e vdekur ajo thjesht nuk mund te jetoj pa ty

Qyteti: manaastir - Postuar me: September 15, 2008 2:34 am
Email

lola

era po fryn,zemra po me dridhet,emri yt ne mend me perseritet...bie shi bashk me shiun rjedhin dhe lotet e mi die se egziston dikush qe te don me gjith zemer en kete bot...

Qyteti: kline - Postuar me: September 14, 2008 12:05 pm
Email

vllaznim

ende te dua te lutem me beso nese me done ti mua nje sms ma dergo...

Qyteti: SHKUP - Postuar me: September 13, 2008 2:12 pm
Email

vampiri

sa dua te te shoh nuk mund ta paramendosh sa te dua un tY nuk mund ta kuptosh te te puth njeher kam shum deshir mos haro se ke vampirin qe te thot NATEN E MIR

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 82 nga 92   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]