SMS DASHURIE LOVE SMS

Sms dashurie Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: manastir - Postuar me: August 30, 2008 3:20 am
Email

lola

si mundet ta dua ate qe e kam,kur se kam ate qe e dua??!!

Qyteti: manastir - Postuar me: August 30, 2008 3:17 am
Email

lola

Nese cdo here kur mendoj ne ty nga qielli bie nga nje yll,atehere me siguri dhe hena di cdo te thote vetmi!!

Qyteti: manastir - Postuar me: August 30, 2008 3:09 am
Email

lola

Keq eshte te shikosh diell a mos VERESH drite.Keq eshte te duash dike a ta dish se eshte FUND..

Qyteti: manastir - Postuar me: August 28, 2008 4:15 am
Email

lola

ania lundron,koha shkon...tik-taku i zemres time per ty nuk pushon se zemra ime vetem ty te don...

Qyteti: tirana - Postuar me: August 24, 2008 2:45 pm
Email

dardan f.d

te pres jashte botesm ku realiteti kthehet ne magji, te pres atje ku urretja kthehet ne dashuri, ku lotet shnderrohen ne rreze drite. te pres atje ku ndjenjat behen endrra, atje ku e ke braktisur pergjithmone oren tende, te pres atje ku zemra ime sdo te vuaj me kurr. te dua xhesi

Qyteti: prizren - Postuar me: January 19, 2008 2:35 pm
Email

Tinushe

Ne kette nat te qet dhe er te leht te shkruaj i dashur se ''te dua perjete''

Qyteti: prizren - Postuar me: January 18, 2008 5:12 pm

lela

Dit e bukur,Un dhe Ti,ecim buz lumit,te gezuar sepse jemi bashk Un dhe Ti...

Qyteti: prizren - Postuar me: January 18, 2008 4:54 pm

.....

Zemer un ty te dua,ti nuk di asgje per ket,se nuk mund te ta them!kur e di se nuk mund te jemi bashk,dua te vuaj vetem une,se nuk kam deshir,qe edhe ti te vuash,per faktin qe kurr nuk mundemi te jemi bashk!!!

Qyteti: TIRANE - Postuar me: January 18, 2008 2:28 pm
Email

KRISI

AJO QE DUHET TE UREJE JAM UNE,POR JO UN TE DUA AKOMA ME SHUME,EDHE PSE ME LE ATHERE KUR LUFTOJA PER TE JETUAR.TE DUA E..BEBUSH

Qyteti: gjakov - Postuar me: January 16, 2008 2:48 pm

alberti

nese beson diqka ne jet beso se te dua me te vertet.edhe nese e gjith bota jan kunder nesh dashurija jon nuk do shuhet per jet

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 84 nga 92   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]