SMS DASHURIE LOVE SMS

Sms dashurie Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: Prizren - Postuar me: November 20, 2007 10:55 am

Feriti

Qyteti: podujev-besijan - Postuar me: November 19, 2007 5:14 pm
Email

doruntina

Nese te dhemb zemra mos mendo qe eshte infrakt,zemra kerkon zemren e behet merak,mos shko te mjeku te kerkosh ndim eja tek un te te fal dashurin

Qyteti: Tirane - Postuar me: November 19, 2007 3:13 pm
Email

Ida

S'kam fjalen e embel qe u tret me perendimin e dashurise,kam mallin e zjarrt qe djeg druret e merzis.Dhe ti behesh mik me trishtimin,zjarrit qe po me djeg sja trazoj dot as tymin,s'e di ku perfunduan eshtrat e mia,se varrin ma beri vet dashuria

Qyteti: Prizzren - Postuar me: November 19, 2007 3:02 pm

Feriti

Zoti e krijoi Token, Toka te krijoi ty,ti linde per mua une jetoj per ty,c`mekat i bera zotit qe m`denoj kaq shume,ai te krijoi ty qe te vuaj une.

Qyteti: Prizren - Postuar me: November 19, 2007 2:53 pm

Feriti

Nese prej meje mendja s'te hiqet,
Nese per mua zemra te digjet,
Ateher afrohu dhe me prit pak mua,
Se do te vij ngadal qe te them TE DUA

Qyteti: prizren - Postuar me: November 19, 2007 2:24 pm
Email

edon

hapi kufijt e shpirtit tend dhe dashuro pa frik,shiqoje driten ne shpirtin tend tregoji te madhit zot qe din te dashurosh mos i beso askujt por me beso mua

Postuar me: November 10, 2007 6:35 pm

ArTi

Zemra ime mbi zemren tende,
buzet e mija mbi buzet e tua.
Nje frymemarrje e vetme,
dy trupa te lidhur.

Postuar me: November 10, 2007 6:33 pm

ArTi

Syte e mi duan fytyren tende, duart e mia lekuren tende, buzet e mia buzet e tua , hunda ime aromen tende ,veshet e mi zerin tend.Trupi im do energjine e trupit tend , dhe une te Dua ty !!

Qyteti: kukes - Postuar me: November 10, 2007 5:42 pm
Email

indrit

te presesh dike qe nuk te vjen, tek ajo qe ka vdekur te shpresosh, per ate qe nuk te degjon te kendosh, ja se cfare do te thote te dashurosh!

Qyteti: prizren - Postuar me: November 9, 2007 10:14 pm
Email

lela

Ne kete nat te ftoht sa kam nevoj per ty,te me perqafosh fort,e te me m bash ne gji.

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 88 nga 92   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]