SMS DASHURIE LOVE SMS

Sms dashurie Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: gjakov - Postuar me: November 9, 2007 12:03 pm
Email

adela

nese ke koh lexoje ket leter po ta shkruaj ty shpirt qe te dua teper gjdo dit e gjdo nat per ty po mendoi mos u be nervoz se shpesh po ta cingrroi

Qyteti: Fushe-kruje - Postuar me: November 8, 2007 2:42 pm
Email

Fabio

Te dua te dua, nuk mund te them asgje tjeter pervec se te DUA!

Postuar me: January 4, 1980 11:12 am

ViSi

Nje engjell qe e dua ne mergim ka shkuar zemren ja kam falur kurr mos me harruar. Per ty e shkrova me lot e lotova e putha e perqafova dhe ty ta dergova.

Postuar me: January 4, 1980 11:11 am

ViSi

TE DUA PERTEJ VDEKJES SE KESHTU DI TE DUA UNE POR PRAP SIA FAL VETES QE STE DUA PAK ME SHUME.

Postuar me: January 4, 1980 11:11 am

ViSi

Policia ben te ditur se personi qe mer kete sms eshte ne kerkim.Akuzohet se ka rembyer zemren time......Policia thot gjithashtu se mund ta mbaj sa te doj por t'mos ta lendoj.

Postuar me: January 4, 1980 11:11 am

ViSi

Nje ditr e pres me padurim diten qe te vdes ish dashnori im e une s'do te shkoj ne varrim por do te bej darsem me ate qe do ta dua deri ne perfundim...

Postuar me: January 4, 1980 11:11 am

ViSi

Nese ne syrin tim lot do te ishe une kurre nuk do qaja qe prej meje te mos ikje, nese ne syrin tend do te isha lot te lutem ma thuaj a do qaje dot?

Postuar me: January 4, 1980 11:10 am

ViSi

E embel te shikoj dhe dicka mendoj, dashuri te flakte prej teje kerkoj, behu guximtare me thuaj te verteten plotsoma deshiren e mos ma shkatrro jeten.

Postuar me: January 4, 1980 11:10 am

erjola

Dua te behem lot te shetis neper fytyren tende te vij deri te buzet tua dhe te them fjalen te DUA.

Postuar me: January 4, 1980 11:09 am

erjola

Ti je endrra qe me le pa gjume.Ti je qenia qe ke lene ne shpirtin tim aq shume gjurme. Te them te drejten se di pse te dua kaq shume..

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 89 nga 92   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]