SMS DASHURIE LOVE SMS

Sms dashurie Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: rahovec - Postuar me: February 4, 2012 4:05 pm
Email

faton

Nese(TE)shikoj(DUA)te them nje sekret(SHUM)te madh,nese s'ta them(ZEMRA IME) do te qahet (PO TI) nese don ta kuptosh lexo ne kllapa

Qyteti: rahovec - Postuar me: February 4, 2012 3:51 pm
Email

faton

pasi qe jeta na ndau mos te lotojn syt se qdo njeri ne ket bot e ka shancin e dyt, nese zogun me krah nga dora te fluturon fajin e ke ti qe sepse nuk e shterngon

Qyteti: rahovec - Postuar me: February 4, 2012 3:40 pm
Email

faton

Ne syt e tu te bukur frymezohem per te shkruar,Buzet e tua te kuqe vdes per ti shijuar dhe zjarrin qe kam ne zemer s'me len te qet ai ndizet dhe nuk shuhet leht .Deshira per te qen afer teje digjet si zjarri tek une.Tek syt e tu humbet zemra ime.Tek buzqeshja jote lundron shpirti im .Tek buzet e tua prehet shikimi im.Te dua me shum se Shpirtin tim.

Qyteti: struga - Postuar me: February 1, 2012 11:01 am
Email

melisa

gjithmon te deshta gjithmon do te dua je si nje yll ty per mua

Qyteti: tirana - Postuar me: January 27, 2012 2:43 pm
Email

sonila

mere buzen time puthe leht te shijoj buzen tende te embel sherbet.

Qyteti: klina - Postuar me: January 24, 2012 8:20 am
Email

mark

te dua sa te jet jeta kjo asht e verteta se pa dashri nuk jetohet nese nuk beson vet e verteton se shum te dua

Qyteti: fier - Postuar me: December 16, 2011 7:25 pm
Email

elvi

Me fal qe po te shqetesoj.Por doja te te thoja qe me vjen shume keq qe lidhja jone mori fund. Ke shume te drejte per cdo gje po mendoj se nuk ishte kjo menyra me e mire e mundeshme duke u mbyllur gjithcka por gjithsesi do kujtoj momentet e bukura qe kemi kaluare bashke dhe do mundohem te mesohem me idene qe nuk do te jemi me "Ne" dhe do jetoj me kujtimin tende.Do me mungosh ti,bisetat tona,puthjet dhe per me teper buzqeshja jote. Nuk po zgjatem me dhe dua ta mbyll kete sms lamtumire duke te uruar shume fate dhe te gjesh dike qe do te vlersoj dhe te kuptoj duke mos bere te njejtin gabim qe bera une .Harrova qe te theme pjesen me te rendesiahme qe TE DUA...Gjithe te mirat

Postuar me: December 11, 2011 9:48 am
Email

Cali!

Qyteti: Drenas - Postuar me: December 10, 2011 12:26 am

Megi

Postuar me: December 10, 2011 12:23 am

Megi

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 9 nga 92   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]