SMS DASHURIE LOVE SMS

Sms dashurie Akullore.Com

Posto nje fraze

Postuar me: January 4, 1980 11:05 am

ViSi

Te dua..nuk e di si, as prej sa, as prej nga...Te dua pa probleme dhe krenari; te dua ne nje menyre qe vetem une mund ta konceptoj.

Postuar me: January 4, 1980 11:05 am

ViSi

Kur jam me ty eshte njesoj sikur te perjetoj nje enderr te bukur, por ne kete enderr eshte edhe frika, frika se mos do te zgjohem shpejt....dhe gjithcka do te mbaroje.

Postuar me: January 4, 1980 11:04 am

ViSi

Te heqesh nga zemra nje dashuri si te besoj eshte e vertete! Eshte si te lesh nje guacke ne plazh: edhe nqs dallget do ta marrin me vete, ne det ajo do te qendroje pergjithmone.

Postuar me: January 4, 1980 11:04 am

ViSi

Per ty qe je speciale, per ty qe me trullos kur jemi bashke dhe pafundesisht me mungon kur nuk je. Sot, neser dhe gjithmone kudo qe te jesh Te Dua!

Postuar me: January 4, 1980 11:04 am

ViSi

Kete nate vodha nje yll, asnje se di. Dua te ta jap ty. Hena ne hapesiren e saj te drites me pa dhe me buzeqeshi...mbase e kuptoj qe e bera per dashuri!

Postuar me: January 4, 1980 11:04 am

ViSi

Shumezo valet e detit me yjet qe jane ne qiell...dhe do te zbulosh sa te dua...

Postuar me: January 4, 1980 11:04 am

ViSi

Nuk e kisha vene asnjhere re se mjalti ishte kaq i hidhur, mbase eshte efekti i puthjeve te tua kaq te embla!

Postuar me: January 4, 1980 11:04 am

ViSi

Do desha te isha I Ftohti per te te pare kur dridhesh, do te desha te isha dielli per te te ngorhur!!!

Postuar me: January 4, 1980 11:03 am

ViSi

Nqs nje thenia ime TE DUA SHUME te ben te ndihesh mire atehere do te berrtas tek malet ekoja e saj nuk do te perfundoje deri sa te zere vend ne zemren tende!

Postuar me: January 4, 1980 11:03 am

ViSi

Hena eshte padronja a nates, pa te nata do te ishte hic. Dielli eshte i zoti i qiellit, pa te gjithcka do te ishte e vdekur. Ti je ti dhe je jeta ime!

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 91 nga 92   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]