SMS MIQESIE FRIENDSHIP SMS

Sms Miqesie Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: Tirane - Postuar me: October 19, 2014 11:37 am
Email

Inaa

Miqesia eshte nje ''kafshe'' ekzotike qe po zhduket nga kopeshti i sjelljes njerezore...

Postuar me: February 26, 2014 8:19 am

Beni

Nje mik eshte dikush qe njeh melodine e zemres tende dhe e kendon kur ti ke harruar fjalet.Nje mik i vertete eshte ai qe VJEN kTe degjosh eshte nje rreze e bukur te te ofruar. Faleminderit per miqesine tende kur pjesa tjeter e botes IKEN

Postuar me: February 26, 2014 8:18 am

Andi

Shinat e trenit vazhdojne paralelisht per disa mijra km por ne fund kryqezohen dhe gjejne rrugen per te vazhduar ose nje mur qe do ti ndale SI UNE DHE TY.

Postuar me: February 26, 2014 8:18 am

Erta

E degjoj zerin tend te bukur dhe krenohem kur e di qe ti je shoqja ime me e mire, flm per miqesin tende.

Postuar me: July 31, 2013 8:12 am

ergert

isha ne gjimnaz .viti i pare nk njihja asnjeri se e beja gjimnazin ne nje qytet tjeter kisha shoqe shok klase u njojta me nje shok qe rrija ne bange

Qyteti: Fushe Kosov - Postuar me: February 28, 2013 5:32 pm
Email

Vesa Berisha

Nuk uroj qe jeta jote te jete e gjate sa jeta e nje Ylli,do ishte shum e gjate.
Nuk uroj qe jeta jote te jete e gjate sa jeta e nje Trendafili,do ishte shum e shkurter.
Por uroj qe jeta jote te jete e Shendritshme si Ylli dha e bukur si Trendafili !

Qyteti: prishtine - Postuar me: February 21, 2013 4:18 pm
Email

agnesa

realiteti eshte realitet sado i hidhur te jet.
(pajazit)

Qyteti: Prizren - Postuar me: February 14, 2013 3:55 pm
Email

Lanti

Qyteti: tirane - Postuar me: January 25, 2013 4:01 pm
Email

Ermal

Shoqeria nk esht buzqeshja ne Buz. Por sinQeriteti ne <3...!

Qyteti: Fushe Kosov - Postuar me: December 10, 2012 6:05 pm
Email

Vesa

Shoqria eshte nje gje e vlefshme ndoshta disa nuk e vlersojn mire shoqerin por vetem sinqeriteti krijon mqesi dhe dashuri po te mos ishte e vlefshme miqesia nuk do te krijohej askush nuk mundet pa shoqeri gjithkush ka nevoj per mbeshtetje ja pse duhet shoqeria!

Top 10:     1       2      3       4       5       6        7       8       9      10

Faqe 1 nga 17   Tjeter »   

[ Login Staf ]