SMS MIQESIE FRIENDSHIP SMS

Sms Miqesie Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: gjilan - Postuar me: January 8, 2009 11:42 pm
Email

arxhenta

Dashuria te ben te jetosh ,te mendosh ,te enderrosh,te realizosh,te besosh ,te mos tradhetosh dhe ne fund dashuria esht dashuri aaaa

Qyteti: prishtin - Postuar me: January 6, 2009 1:05 pm
Email

lelli

te dua te dua deri sa te vdes sa em do ti mua pergjigje po te pres?

Qyteti: veshalle - Postuar me: January 5, 2009 11:31 pm
Email

hajdari

ooooooooooooo shpirt per ty jetoj per ty vdes per ty lopen me gjith viq e shes

Qyteti: ferizaj - Postuar me: January 4, 2009 9:30 am
Email

agnesa

miku i mie ne dite te veshria

Qyteti: pogradec - Postuar me: January 2, 2009 4:23 pm
Email

martin

te duash eshte dashuri te te duan eshte lumturi por nese pyet sa te dua pyet zemren tende sa me do mua

Qyteti: gjakov - Postuar me: December 31, 2008 9:13 am
Email

xxxxxxx

syt e tua aspirin goja jote ampicilin zeri yt i embel sirup per koll

Qyteti: therand - Postuar me: December 22, 2008 7:48 pm
Email

XII\16

shoqeria esht si kokrra e sheqerit edhe po te shtypet e behet pluhur prap e ruan embelsin e saj

Qyteti: Vushtrri - Postuar me: December 21, 2008 8:41 am
Email

Lenna

Mos dysho kurr ne dashurin timee ...kurr sdo te largoj nga zemra imee...

Qyteti: kaqanik i vjeter - Postuar me: December 20, 2008 3:27 pm
Email

nita

Qyteti: ferizaj - Postuar me: December 18, 2008 11:55 am
Email

stina

mos e leni miqesin te shenderrohet ne dashuri.ne qoftese se realizoni at dashuri do vuani tere jeten.kujdes

Top 10:     1       2      3       4       5       6        7       8       9      10

Faqe 10 nga 17   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]