SMS MIQESIE FRIENDSHIP SMS

Sms Miqesie Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: Drenica - Postuar me: February 9, 2012 7:18 pm
Email

BOSSI...v&e

Folea e Shpirtit tim,Pellumbesh un nuk ta dhash ZEMREN ty..Por ti je ajo qe e perfitove me Bukurin tende,me Fjalet e embla qe i ndegjoja me ndjenjen qe kishe ndaj meje,prandaj je futur thell ne Shpirtin tim!!Te DUA ZEMER te kam Shok,te kam Jaran.me mungon shum ooo shpirti im!!!Psh.Pllumbardhi..

Qyteti: f.sh.Recan - Postuar me: December 28, 2011 11:26 pm
Email

besarta

Jam ne mendime vetem per ty se ti i dashur me ke thene kush te lendon mua te me tregosh se te gjith per ty do ti shkateroj.

Qyteti: tirana - Postuar me: December 6, 2011 5:32 pm
Email

adea

te dua, nuk te urrej, te dua kete po ta deferej<3ne ditet me shi ti per mua kishe hieshi<3

Qyteti: franc - Postuar me: September 5, 2011 9:36 am

ariana

Postuar me: July 29, 2011 2:50 pm

Tringa

Jemi larg po cdo here te kujtoj me mall ty o mikja ime e dashur Dafine. shpresoj qe se shpejti te bashkohemi dhe te vazhdojme jeten tone perrallore qe e lam ne gjysme. te dergoj shume puthje perqafime gjithmone e jotja Tringa

Qyteti: prizren - Postuar me: July 13, 2011 1:45 pm
Email

Nita

Te kam dashur sinqerisht
Te kam dashur si e qmendur
Te kam dashur si gjene me te shtrenjet
Te kam dashur marrezisht
Por ti me bere te te them Lamtumir
Perjetsisht ....

Qyteti: prishtin - Postuar me: May 30, 2011 1:51 pm
Email

tringa

nuk kam besuar se ti do te jesh njera nga shoqet e mia me te mira sot e kuptova vleren tende dh edhe njeher e deshmove se je shoqja ime me e mireee

Qyteti: gjilani - Postuar me: April 7, 2011 1:55 pm
Email

tina

kur e don dikan doje me zemer e jo me lafe goje se sbon se qajo sesht dashni...

Qyteti: ratkoc - Postuar me: March 31, 2011 7:13 am
Email

suela

shoqja ime dashur kurr nuk te harroj sepse je nje shqe e mir shuum te dashuroj

Qyteti: tetov - Postuar me: February 18, 2011 4:17 pm
Email

arta

arta do njeri nuk munt te ari nje miqesi te vertet po si te jesh e lumtur me veten dhe e sinqert ti e meriton ate po ti nese nuk je dga keto 2 gjera ti i humb tem gjita me gjithe ate ne duhet te kemi edukate qe te zeme miqesi

Top 10:     1       2      3       4       5       6        7       8       9      10

Faqe 3 nga 17   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]