SMS MIQESIE FRIENDSHIP SMS

Sms Miqesie Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: rahovec - Postuar me: January 28, 2011 1:03 pm

ema

Te dua-me don
Te kujtoj-me kujton
Te kam ne zemrer-ne zemer me ke
Po e keqja esht se larg meje je

Qyteti: bujanoc - Postuar me: July 3, 2010 8:06 am
Email

drita

hej drita urime ditlindjen edhe 100 vjet te tjera

Qyteti: tirane - Postuar me: June 20, 2010 9:19 am
Email

altin

dua shume dike ,me mungon ,ke per te qene gjithmone ne zemren time ,dashuria vitit te 1.,do jesh gjalle gjith jeten ne zemren time

Qyteti: prishtin - Postuar me: June 19, 2010 12:31 pm
Email

albulena

o zemra si te kom a je mir a po lodhesh a ka naj tre te un ma e reja osht qe te duaaaaa shum shumm shummmmmm

Qyteti: gostivar - Postuar me: June 7, 2010 5:15 pm
Email

elma islami

Nese me humb ti mua do te humb edhe un ty.por ty do te humbasesh me shum se mua dot me doj secili si ty e ty asnje sikur une

Qyteti: struge - Postuar me: May 13, 2010 2:51 pm
Email

albi

albi je shoqja me e mire e botes.....Kurr nuk kam menduar se mundet te egzistoje miqesi e sinqerte.Ti ke qene me mua ne momentet me te veshtira te jetes time dhe une sdo te harroj kurre.As ti smundesh ta kuptosh se cvlere ke per mua se as une nuk mundem ta tregoj se qpeshe ke ne shpirtin tim.Je e vetmja shoqe reale e imja.Te dua perjetesisht.Amigas para siempre.<love>.

Qyteti: bar-le-duc - Postuar me: May 1, 2010 2:12 pm
Email

nora

shoket jan si yjet nuk duken gjdo her por e dim se jan diku

Qyteti: gjakov - Postuar me: April 24, 2010 1:49 pm
Email

antigona

te kesh miqesi do te thot te kesh Dashuri.

Qyteti: pej - Postuar me: April 24, 2010 1:46 pm
Email

gona

miqesia esht gjeja me e bukur nese din ta ruash.

Qyteti: Akullore - Postuar me: April 19, 2010 3:48 pm
Email

Administrator

Top 10:     1       2      3       4       5       6        7       8       9      10

Faqe 4 nga 17   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]