SMS MIQESIE FRIENDSHIP SMS

Sms Miqesie Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: Prizren - Postuar me: March 9, 2010 5:11 pm
Email

Jeton-Dinaj

Loti Rrjedh Ne Fletore Lamturir Shkolla Fillore

Qyteti: str - Postuar me: February 28, 2010 11:55 am
Email

Jeta

Njerzit besojnte te shoqeria...por jo gjithmon fati buzeqesh..zakonisht shoqeria fsheh nje arme sekret "zgjenjimin"..dhe kur kjo arme sekrete shfaqet i ben njerzit ta urrejn jeten....

Qyteti: tirona - Postuar me: February 17, 2010 11:41 am
Email

dona

Qyteti: podujev - Postuar me: February 9, 2010 2:55 pm
Email

qlirim

libri esht mik me i mir i gjdo njeriu

Qyteti: Prizren - Postuar me: February 5, 2010 12:54 pm
Email

Zgjim

Me fal o shoku im qe ate dite te bertita me sdo ta bej gjithmone do te jemi krahe per krahe

Qyteti: kosove - Postuar me: September 4, 2009 12:36 am
Email

vali

isha gati te behesha per ty fli..e ndryllja zemren time kur te shija fetyren tende te pervuajtur,e syt e tu me lot,por ti ma ktheve shpinden,pa as nje kuptim...por une jam prap mikja jote....

Postuar me: September 3, 2009 7:01 pm
Email

xili

Qyteti: prishtine - Postuar me: August 31, 2009 10:37 pm
Email

dilli

Qyteti: klina - Postuar me: August 30, 2009 11:10 am

fitore

Qyteti: shkoder - Postuar me: April 25, 2009 9:42 pm
Email

i dashuruari

toka uji dhe drita jan tre gjerat me te rendesishme per ekzistencen e njeriut un do ti shkrija te treja kto vetem per te krijuar nje pike kulluar nga aroma e trupit tend,pak drit nga syt e tu,dhe me e rendesishmja do ishte shija e buzeve te tua qe do shuante zjarrin qe me pervelon dhe ta mba ja ate perjet.

Top 10:     1       2      3       4       5       6        7       8       9      10

Faqe 5 nga 17   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]