SMS MIQESIE FRIENDSHIP SMS

Sms Miqesie Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: kaqanik i vjeter - Postuar me: March 21, 2009 2:21 pm
Email

nita vishi

godite zemren nese ke fuqi.por kujdes se vritesh.mbrenda saj je ti tung klm te gjith shoqeria esht gjeja me e mir ne boot hahahhah klm nga nita......

Qyteti: ***** - Postuar me: March 19, 2009 1:22 pm

NORA

nese me merr malli a ben me te thirr qe te dalim bashk si dy shok te mir sdo ta prekim temen se qka ishim dje por do te me tregosh per dashiurin e re LLLLL

Qyteti: kosova - Postuar me: March 13, 2009 10:08 pm
Email

uka

Kam besu kam besu se e ardhmja osht e jona se kam prit kurr se kam prit se do ndahen zemrat tona kam besu oh kam besu se jeta osht e jona jo jo kurr se kam prit jo kurr se kam prit se do ndahen zemrat tona kshtu pa prit ***B***

Qyteti: prishtin - Postuar me: February 27, 2009 6:31 pm
Email

ariana

shoqja jeme ma e ngusht esht ajtenja ajo ka shkuar te dajt me ka marr malli shum te dua te lutem hajde ma shpejt be se me ka marr malli shum

Qyteti: prishtin - Postuar me: February 26, 2009 7:13 pm
Email

ajtene

je ma e mira ariana te dua je ma e bukra te uroj jet te lumtur ne jet te duaaaaaaaaa

Qyteti: canada - Postuar me: February 24, 2009 4:50 pm
Email

nina

nuk jetohet pa shoqeri, kur e ke afer shoqerin nuk ja din vleften por kur te humb shoqeria atehere do ta kuptosh qka eshte shoqeriaa.....

Qyteti: prishtina - Postuar me: February 23, 2009 2:16 pm

saranda

dy zemra dy shigjeta jemi shoqe te verteta

Qyteti: kosov - Postuar me: February 22, 2009 8:28 pm
Email

sora

te dua motra ime ne.....

Qyteti: prishtina - Postuar me: February 21, 2009 7:31 pm
Email

ariana

un e du shum ajtenen shoqen time me te ngusht ajo esht me e mira dhe e dua shum te perqafoj me gezim te madh nga ariana te dua

Qyteti: gjakova - Postuar me: February 19, 2009 3:21 pm
Email

rita

po shkruajper nje njeri
intelegjent dhe simpatik
nje person shum i veqant dhe besnik
qdo njeri e don jeten
por aj me shum
dine te mbrohet nga sfidat e saj
gjera qe si dija une
asnjeher ne jete
se njoha nje person te till
sa bukur qe e takova
me vjen shum mir
sdo filloj te shkruaj per te
sepse sdo te kem ore
sdo filloj te tregoj per shoqerin
sepse frikesohem qe do mbetem pa boje
mendimet e bukura per ty
nuk shkruhen ne leter
shpresoj qe do te behemi
shoke shum shum te vjeter
PER SHOKUN TIM (A.....)

Top 10:     1       2      3       4       5       6        7       8       9      10

Faqe 7 nga 17   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]