SMS MIQESIE FRIENDSHIP SMS

Sms Miqesie Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: nikaj - Postuar me: February 17, 2009 2:54 pm
Email

lavdije

po ku je aje mir qa bane si po kalone kto momente me vjen shum keq qe nuk shkove mu shetit dhe urimr 1 vjetori i pavarsis

Postuar me: February 15, 2009 5:48 am

zeshkani

kur si ke shoqerin afer at'her e kupton qfar rendesi kan per ty

Qyteti: gjakova - Postuar me: February 12, 2009 12:49 pm
Email

zajle

Te nxeva
te kalla
te lash nje jav ne shtrat
pastaj te djersita
te dhash temperatur.
te fala nga gripi

Qyteti: juniku - Postuar me: February 9, 2009 10:50 pm
Email

valya

miqesia mes mashkullit edhe femres nuk ekziston sepse ata kurr nuk mund te ken diqka me shum se dashuria

Qyteti: juniku - Postuar me: February 9, 2009 10:47 pm
Email

valya

mos rrej beso qe rrena i ka komt e shkurta po kur miqt ta marrin vesh per ty do te jet von se ateher nuk do ta kesh askend prane per te ngushlluar ..siduket rrena ka bere qe ata te te braktisin ..beso ne miq te vertet thuaje te verteten

Qyteti: juniku - Postuar me: February 9, 2009 10:43 pm
Email

valya

miqesit e verteta jan po aq te rralla sa dashurite e verteta nese egziston te pakten...

Qyteti: ? - Postuar me: February 9, 2009 1:58 pm
Email

Enkelejda

Jeta s'eshte asgje pa miqesine!!!!!
Mik i mire nuk eshte ai qe te fshin lotet por ai qe nuk te le te qash!
Ne boten e ndjenjave MIQTE jane yjet...disa bien, disa humbasin drite, disa fuqi...por une me siguri nuk do te bie dhe nuk do te humbas kurre drite!
Dyshon qe yjet jane zjarr, dyshon qe dielli leviz, dyshon qe e verteta eshte genjeshte, por mos dysha kurre tek miqesia ime per ty..

Qyteti: ? - Postuar me: February 9, 2009 1:58 pm
Email

Enkelejda

Nje nga gezimet me te medha te jetes eshte Miqesia dhe nje nga gezimet me te medha te miqesiese eshte te te kesh ty si shoqe!
Nje roman kam per ta shkruar dhe ne biblotek kom me dergu dhe femijet e tu kan per ta lexuar dhe kur te pyesin babi kush e ka shkruar ti do ti thuash nje shoqe e pa harruarr.Shoqeria eshte si nje lule ne gremine qe e keput vetem ai qe ka guxim....

Qyteti: ? - Postuar me: February 9, 2009 1:57 pm
Email

Enkelejda

Mik i mire nuk eshte ai qe te fshin lotet por ai qe nuk te le te qash!Dyshon qe yjet jane zjarr, dyshon qe dielli leviz, dyshon qe e verteta eshte genjeshter, por mos dysha kurre tek miqesia ime per ty...Te degjosh eshte nje rreze e bukur te te ofruar. Faleminderit per miqesine tende.

Qyteti: deqan - Postuar me: February 5, 2009 7:51 pm
Email

e vetmuara

nuk jam amerikane te them i love you por jam shqiptare te them te du per ty durim rrustemaj nga strellci

Top 10:     1       2      3       4       5       6        7       8       9      10

Faqe 8 nga 17   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]