SMS MIQESIE FRIENDSHIP SMS

Sms Miqesie Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: pz - Postuar me: February 5, 2009 1:45 am
Email

genta

kam nje mall ne zemren time memungoni shum shoqria ime gyrbeti nga ju me kalargu ikujtoj me mall ditet qe ikem kalu ngathellsia ezemres po ju themshum qe shum judu...meti dhe t... jukam gjan.

Postuar me: February 3, 2009 8:41 pm

ismail

Pa ty bota e humb kuptimin, pa ty dielli e humb shkelqimin, pa ty dita nuk errsohet, pa ty nata nuk kalohet, pa ty endrra nuk enderrohet, pa ty jeta jo, jo nuk kalohet!!!

Qyteti: ferizaj - Postuar me: February 3, 2009 8:23 am
Email

stina

shoqeria esht e shejt duhet qmuar,shoqeria let te mbetet gjithemon shoqeri,aty ku ka shoqeri ka edhe dashuri por kujdes se dashurit ne shoqeri shum pak realizohen.

Qyteti: Rrepublika e Gjakoves - Postuar me: January 29, 2009 10:55 pm
Email

Blerta

Miq te mi kudo qe ndodheni ju pershendes me mll nga largesia dh ju them se tmerresisht i mungoni diteve dhe neteve te mia....ju dua ju dua shume te gjitheve...

Qyteti: Prishtine - Postuar me: January 25, 2009 8:41 pm
Email

Dlira

Mike e kam mike me ke nuk do te ndahemi sa te ket jete

Qyteti: burrel - Postuar me: January 22, 2009 8:22 pm
Email

klevi

Kur t u afrova ne fillim desha vetem te lozja.. Tani qe te njoh nuk jam i denje per ty!

Qyteti: Austri-zeltweg - Postuar me: January 21, 2009 9:13 pm
Email

Besarta

Ne zemren time ka shum vende ,vende ka Dashuria por vend te veqant ka SHOQNIA...ju dua

Qyteti: Gjakove - Postuar me: January 20, 2009 6:22 pm
Email

dili

Nuk esht mik i mir aj qe ti fshin lotet por mik i mir eshte aj qe nuk te len me qajt ?

Qyteti: ehe - Postuar me: January 12, 2009 3:04 pm
Email

leo

kurgjo sishte me pas fam e me pas emer kryesorja ishte me dashte ni shoqe(shoqe)me zemer

Qyteti: shkup - Postuar me: January 10, 2009 4:30 pm

xhani

nje dit dashuria e pyeti miqesin pse egziston ti ?kur egzistoj une ?Miqesia ju pergjigj te ndaj buzeqeshje ati ku ti ke derdhur lot ....!!!

Top 10:     1       2      3       4       5       6        7       8       9      10

Faqe 9 nga 17   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]