SMS SEXY SEXY SMS

Sms sexy Akullore.Com

Posto nje fraze

Postuar me: February 26, 2014 8:17 am

ViSi

Seksi esht si matematika pjeston rrobat dhe shumezon krevatin ngre dhe zbret rrobat.

Qyteti: durrs - Postuar me: August 19, 2013 12:24 pm
Email

luka

e dua nje vajz dhe ajo me don mua un i shkaktova vuatje ajo me harroi mua ajo vajz esht ne zemer time dhe smundem te harroj oj kimete te don luka dhe per ty mendon qdo dit e qdo net emrin kimetes osht ne zeemer tem smundem te harroj gjithmon e kujtoj

Qyteti: durrs - Postuar me: August 19, 2013 12:21 pm
Email

luka

pata nje femer te quajtur emrin kimete ajo me la mua ne vetmi as qe kam degjuar me per te asgje qe dy dit nuk hin ne net kisha dasht me hi dhe me ja tregu vuatjet e mia per te por sdo hyn se do me ket harruar pergjithmon mbi gjitha me at dashuri

Qyteti: Shkup - Postuar me: July 29, 2013 11:35 am
Email

Sara Aliu

Te dua me don,askush sna pengon .Nese lind pengesa ilaqi asht fejesa........Kiss

Qyteti: durres - Postuar me: February 4, 2013 12:59 pm
Email

andrea

Ti do jesh e imja se dikur te pata, gjithmon ishim bashk ku na zinte nata,kur ma veje koken permbi gjoksin tim buzet kishin zjarr jeta kish kuptim, ti do jesh e imja se prap te dua nuk harrohen castet dhe puthjet e tua ,kerkova qe te dashurohem me nje tjeter por asgje nuk ka si dashuria e vjeter ti ishe per mua dashuria ime e par zemren edhe shpirtin ty ta pata fal prandaj po te lutem mendo per ne kujtoj ato fjal qe dikur mi the syte e tu te bukur askund nuk i gjeta, me ty shum shpejt me kalonte jeta, ishe dhe do mbetesh ajo dashuri qe ende jeton ne dy syte e mi, ,,

Qyteti: rahovec - Postuar me: January 19, 2013 9:43 pm
Email

ardit

Te dua Te dua! sa ka KEK >energji nese nuk beson hajde te une se nuk te lejoj pa te .... !!!

Qyteti: prizren - Postuar me: January 14, 2013 2:51 pm
Email

viski..

oh sa do te doja qe te ishim si dikur te ishim ne te dy ne nje mal te vetem duke lozur teze un te isha burri e ti nusja e te luajm ne te dy deri sa nata te na zinte e kur te na zinte nata te zgjoheshim ne mengjes heheh me lajmin jemi 3

Qyteti: Frankfurt/Gjermani - Postuar me: January 7, 2013 10:18 pm
Email

Petrit

Gojen Magnet,,
Buzen Sherbet,,
C,ka me ba Qikat,,
Po vin te Un Vet..

Postuar me: December 7, 2012 10:38 pm
Email

shakira

mami me ka then mami me ka me smu mos me bo seks pa u martu edhe nese kallesh ti bashk me mu pa ma vnu unazen ne gisht ski me ma kerku

Qyteti: Tirane ritmi i rruges - Postuar me: December 7, 2012 5:25 pm
Email

Lil Jurgen

per ty bera gjithcka per mu ishe princesha

Top 10:     1       2      3       4       5       6        7       8       9      10

Faqe 1 nga 52   Tjeter »   

[ Login Staf ]