SMS SEXY SEXY SMS

Sms sexy Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: Tirane - Postuar me: October 27, 2012 7:03 pm
Email

Edison

You are sexy

Qyteti: korce - Postuar me: October 11, 2012 10:40 pm
Email

Ilir

O sa sexy je o sa sexy jam kur te kam ne shtrat me ben te ndihem me fat ta puth syrin sexy

Qyteti: Pogradec - Postuar me: October 11, 2012 12:21 pm

Rozalinea

Vjen nata dhe gjumi nuk me ze se ty te mendoj,sepse puthjet e tua te nxehta gjithon i kujtoj.

Qyteti: gostivar - Postuar me: September 28, 2012 12:18 am
Email

diamantja

kur ta ngresh telefonin mos bertit shum ndoshta nga gostivari paraqitem un

Qyteti: gostivar - Postuar me: September 28, 2012 12:14 am
Email

mirjeta

ne te gostivarit kemi nje zakon va falim zemren atire qe se meriton nuk jemi tradhtar as sjemi te frikshet por ne dashuri jemi te rezikshet haj

Qyteti: gostivar - Postuar me: September 28, 2012 12:11 am
Email

mirjeta

dashuria pa puthje si telefoni pa bushje dashuria pa seks si cigarja pa shkreps tung nga jeta

Qyteti: gr - Postuar me: July 25, 2012 8:24 pm

didi

dua te jem afer teje,ta flak tutje largesin!.dua te jem ne krahet e tua te shpre gjithe dashurin.

Qyteti: prishtine - Postuar me: June 4, 2012 9:52 am
Email

eris

pse kjo jete me
kalon kot kur
njeriun qe e dua
nuk e mar dot

Qyteti: gjilan - Postuar me: April 9, 2012 4:33 pm
Email

blerton

kur sje me mua ne shtratin e njejtune duaa akoma me shumm kur je me dike tjeter ne shtratin e saj une akoma me shum te dashuroj saqe do ta jepja jeten time

Qyteti: Lypjan - Postuar me: March 4, 2012 10:42 pm
Email

@vnor

Top 10:     1       2      3       4       5       6        7       8       9      10

Faqe 2 nga 52   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]