Mesazhe Urime, Sms, Fraza

Urime Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: prishtine - Postuar me: September 6, 2016 8:11 pm
Email

zeshkane

Te dua te dua ti nuk me Beson pyete zemren time ajo te tregon.

Qyteti: zhegra - Postuar me: November 16, 2015 10:05 pm
Email

anita.arifi

Urime Oj loqk qe te dua me se shumti urime fitorja jam shum e gezuar dhe pandaj po ti shkruaj keto fjal 💋✌...

Qyteti: prishtin - Postuar me: February 4, 2015 1:19 pm
Email

edona

Ti je duke e festuar ditelindjen tende, mirpo une dhe shume te tjere jane duke festuar diten kur ti erdhe ne kete Bote dhe e bere Boten tone me te mire, ti e bere nje bote me te lumtur per ne. Andaj Faleminderit qe ti egziston dhe SHUME URIME PER TY.

Qyteti: Peja - Postuar me: December 20, 2014 7:50 am
Email

Esaa

Urimeeeee ditlindjen jeta jemmm 20.12.2014

Qyteti: rahovc - Postuar me: December 31, 2013 8:58 pm
Email

jashar

urime urime

Qyteti: Podujeva - Postuar me: December 21, 2013 6:27 pm
Email

Mishela

Sot per ty nje dite e vecante
Po Rritesh po Jeton nje dite te re
Une nga zemra po te uroj
Edhe pse ketu me mua nuk je..
Sot nuk mjaftojne edhe fjalet me te bukura ..
Pasi Cdogje tejkalon ate Bukuri..
Por po ta uroj me fjalet me te shkurta
I Dashur Urime DItlindjen ti..

Qyteti: therand - Postuar me: November 3, 2013 6:47 pm
Email

therand

hajde gzuar urime perhajer

Qyteti: erblina rashiti - Postuar me: June 8, 2013 8:43 am
Email

rebelka

tu ka rrit menja tu ka bo mal po dije ses je ma shum se ni zdral

Qyteti: Tirane - Postuar me: March 11, 2013 1:26 pm
Email

erma

Barazi nuk dmth diameter i barabarte, barazi dmth e drejta e te tereve per te zhvilluar gjithsecili sipas diametrit te tij...

Qyteti: prishtin - Postuar me: November 28, 2012 11:05 am
Email

emine

urime gjith shqipetarve 100 vjetori i pavarsis urime

Top 31:    1       2      3       4       5       6        7       8       9      10      11      12      13      14      15      16      17      18      19      20      21      22      23      24      25      26      27      28      29      30      31

Faqe 1 nga 26   Tjeter »   

[ Login Staf ]