Mesazhe Urime, Sms, Fraza

Urime Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: pej - Postuar me: December 31, 2009 4:24 am
Email

bleona

te dua te dua per ty e jep jeten por qka te bej une kur ti e do tjetren

Qyteti: grecce - Postuar me: December 30, 2009 1:21 pm
Email

kristi

Pak fjale shume urime per nje jete gjith gezime kure lot te mos leshoni dhe ate qe doni kurre mos e haroni.

Qyteti: tirane - Postuar me: December 30, 2009 5:39 am
Email

albana

GEZUAR VITIN E RI 2010.NJE VIT SA ME I MBARE DHE I LUMTUR PER TE GJITHE.SA ME SHUME PAQE DHE HARMONI MIDIS NJERI-TJETRIT........BANA

Qyteti: Elbasan - Postuar me: December 30, 2009 2:58 am
Email

erion duraku

urim ditelindje...
Fjalet jane te paketa gezimi eshte i madh te uroj ditelindjen per shum vite me rradh

Qyteti: krushe e madhe - Postuar me: December 29, 2009 3:09 am
Email

noizy

kqyrni mos shkruni shom ok edhe mos shkruni ne emer tu huaj ok edhe urime vitine ri.... nga NOIZY

Qyteti: kaqanik - Postuar me: December 28, 2009 5:15 am
Email

erona

Qyteti: mitrovic - Postuar me: December 26, 2009 7:02 am
Email

aferdita

Kujtimi me i mire dita qe jemi taku,vuajtja me e madhe largesija qe na ka largu,shpresa ime e vetme sms prej teje dashurija ime e perjetshme me te pas afer meje..

Qyteti: i humbur - Postuar me: December 25, 2009 6:54 am

zona

Urime.Ne jete drejtesi,ne mesim vullnet,ne nerva qetesi,ne familje harmoni,ne fat dashuri.Urime dhe 100 pranvera Lume

Qyteti: gjakove - Postuar me: December 24, 2009 2:40 pm
Email

besiana

ora 00:00 akrepat u bashkuan te gjith urojne per nje vit te mbar, te gjith japin dashuri atyre qe kan afer familjes, miqeve, partnerit.. hmm po mua kush po me uron kush me fal pak dashuri ne kete nat te ndrrimit te moteve, kush do cakrroj goten me mua.. askush.. prap se prap vetem, me rrodhin lotet kur te gjith qeshin, kam ftoft kur te gjith ngrohen ne perqafimin e me te dashurve, ngre dolli e vetmuar kur te gjith jan bashk. Rri duke menduar per ty a thua ku je te bie ne mendje un qe jam strukur ne nje qoshe duke degjuar kengen ton e duke ngre dolli per ne, per nje dashuri te pa jet, per ty. A thua ne krahet e kuj gjindesh tash kush te fali dashuri me shum se un, kush te ngroh ne kete nate te ndrrimit te moteve, ke te deshti zemra jote me shum se mua. Me thuaj a me do ende si te dua un ty a te mungoj un si ti mua a ke mall sikur un qe kam mall ti shoh syt e tu te puth buzet e embla qe ke te te them te dua me gjith shpirt por e di qe kjo ndodh veq ne endrat e mija

kuptimi i gjith kesaj:
"operacioni eshte kryer me sukses por pacienti ka vdekur"

Qyteti: pristin - Postuar me: December 23, 2009 1:50 pm
Email

ibrahim

Merre.zemren.time.mbyte.me.duart.e.tua.se.un.po.vdes.pa.te.than.te.dua

Top 31:    1       2      3       4       5       6        7       8       9      10      11      12      13      14      15      16      17      18      19      20      21      22      23      24      25      26      27      28      29      30      31

Faqe 10 nga 26   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]