Mesazhe Urime, Sms, Fraza

Urime Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: ;; - Postuar me: December 19, 2009 3:04 pm
Email

sh

te dua me mungon ndoshta ZOTI na bashkon ne qoftese nuk eshte kesmet te pres ne XHENET...

Qyteti: ........... - Postuar me: December 18, 2009 1:24 pm

r.....

t'i uroj te gjitha te mirat ne jet,edi qe kam ber gabim me te madh ne jet pse te lash ty,tani ekuptova kur ti j me tjetrin elumtur,kurse un i penduar pergjithmon,uroj te jesh e lumtur me te se e meriton,e di qe nag un ke pasur vetem vuajtje asgje me teper,por zoti do te me ndeshkon per ato qka te bera ty,tani ekuptova qe te humba pergjithmon,por esht kot gjithqka edhe nese te lutem esht von edi.....por nuk e meritoj dashurin tende,sepse ashtu isha i keq me ty,edi qe lotet e tu at dit kur u ndam kan qen si nje oqean i ter,sikur mund ti ndaloja ato lot....por beso zemer qe skam dit qka kam pasur,vetem e di qe te tjeret na ndan...o zot si ta ndaloj ket dhembje,keta lot per ty..athu me denuan lotet e tu te jem sot i penduar....... sdi qka te them me shum vetem uroj te jesh e lumtur perjet perkrah tjetrit,ndersa per mu vetem vuajtje....asgje me shum

Qyteti: gjilann - Postuar me: December 18, 2009 11:16 am
Email

aija

si freski deti te ardht lumturija si pellumb i bardh tu shtoft dashurija me te mira e gezime e kalofsh ket jet gjdo enderr e jotja tu beft relitett

Qyteti: thr - Postuar me: December 17, 2009 10:36 am

r.....

t'i uroj gjitha te mirat,edhe pse per mu esht nje jet e hidhur sepse vet e kerkova duke mos menduar pasojat,ti e meriton te jesh e lumtur me tjetrin...kurse per mua asgje me shum se vuajtje pas pendimit.......

Qyteti: Gjakov - Postuar me: December 13, 2009 3:01 am
Email

Tina

sa shum lot derdha per ty dhe mendova se me nuk kom me tu kthy po dashuria e madhe per ty na beri bashk mu dhe ty

Qyteti: gjilan - Postuar me: December 9, 2009 10:41 am
Email

lirije

Qyteti: shtime - Postuar me: November 28, 2009 1:32 am
Email

donjeta gashi

te dergoj nje pellumb te bardh ne njerin krah sjell lumturi ne tjetrin krah sjell dashuri ndersa ne sqep mban nje leter qe te thot urime FESTA E KURBAN BAJRAMIT!!!!

Qyteti: GL - Postuar me: November 27, 2009 5:02 am
Email

melii

Ne kete dite te shenjte qdo musliman feston Nje engjull parajse Kuranin shfleton Nje urate e Zotit ne qdo Porte troket Me fat Kurban Bajram e gjdo te mir ne jett

Qyteti: gjilani - Postuar me: November 27, 2009 2:20 am
Email

nnora

aroma e bajramit tingellim e azanit deperton thell ne gjdo zemer te muslimanit jehon gzimi e hareja ne te dyve na bashkon feja urime kurban bajrami

Qyteti: gjilan - Postuar me: November 27, 2009 2:18 am
Email

tolja

drita kesaj dite le ta ngroh shpirtin tend gezimi lke ta mund hidhrimin zoti ta ruajt at qe e ke e ta dhe ta dhasht at qe se ke urime kurban bajramin

Top 31:    1       2      3       4       5       6        7       8       9      10      11      12      13      14      15      16      17      18      19      20      21      22      23      24      25      26      27      28      29      30      31

Faqe 11 nga 26   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]