Mesazhe Urime, Sms, Fraza

Urime Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: Shtime - Postuar me: September 20, 2009 1:31 am

zona

Me rreziku ,po rrezikoj a me te harru ste harroj.Urime,fat dhe lumturi gjat gjith jetes.Gjith te mirat e botes vetem per ty.

Qyteti: shtime - Postuar me: September 20, 2009 1:28 am
Email

Zona

Ne ditet e veqante,kujtohen njerzit e veqant.Urimet me te mira u dergohen njerzve me te mir.Urime dhe me shum fat fiter Bajrami.Getta.

Qyteti: Ferizaj - Postuar me: September 20, 2009 12:00 am
Email

Arjeta

Qyteti: ferizaj - Postuar me: September 17, 2009 12:52 am
Email

Ilir Hasani

babai gjumba gjumba i uron birit te vet blerjen e sepates se re dhe shkuarjes ne mal ne urim marrin pjes motrat hasretingjja kimetingjja dhe shyretingjja me kengen runa zot prej shumarit sa te na vin djemt prej malit

Qyteti: gjakove - Postuar me: September 11, 2009 1:10 am
Email

bleona

urime ditlindjen ,nje pllumbit i thash ,me tha ku e di ti se kam ditlindjen ,po ti ve me tha tine ciu ditlindja ciu ditlindja dhe mendova mos gje ke ditlindjen .Keshtu qe sot e asaj dite me se pash vetem kur u zgjova qdo gje ishte nje enderr ..agaga..mehmet ..narminnn

Qyteti: struga - Postuar me: September 7, 2009 2:57 pm

veleshtare

GEZUAR MUAJN E SHENJT TE RAMAZANIT DHE AGJERIM TE LEHT PER TE GJITH BESIMTARET MUSLIMAN ,,ZOTI U A BEFT ME TE LEHET AGJERIMIN DHE U ZOTIA UA PRANOFT TE GJITH LUTJET
proundo to be muslim

Qyteti: gjilan - Postuar me: August 29, 2009 5:30 pm
Email

xixx

....Kur mos mendo ditelindjen si nje vit te kalurar mendo per lumturine tende dhe dashurine ....urime zemra ime sot dite e madhe per ty te uroj shendet edhe lumturi

Postuar me: August 25, 2009 3:39 pm
Email

zeko

te dua loqk te dua zemer hehehehe

Qyteti: Gjilan - Postuar me: August 23, 2009 9:45 am
Email

Bessa

Une jom ajo qe per ty festoj
ajo qe kete date me nuk do ta harroj
ajo qe ne dashurin tende beson
ajo qe te do ty te uron
Urime datlindja edhe 100wite te tjera te mbushura plot gezime i uron zemres tende zemra ime

Qyteti: gjakov - Postuar me: April 28, 2009 8:03 pm
Email

jeta

me ke hy ne zemer me je mbyll me dry me ka humbur qelsi ke mbetur aty........?

Top 31:    1       2      3       4       5       6        7       8       9      10      11      12      13      14      15      16      17      18      19      20      21      22      23      24      25      26      27      28      29      30      31

Faqe 13 nga 26   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]