Mesazhe Urime, Sms, Fraza

Urime Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: gjermani - Postuar me: April 27, 2009 1:15 pm
Email

aferdita

ja uroj djalit te motres qe gjindent ne auatri artinit 3 vjetorin e lindjes ishalla i gezon shum vite te tjera pran familje te don tetja shum

Qyteti: Tiran.aktualisht ne greqi. - Postuar me: April 25, 2009 11:50 pm
Email

Landi

bonita nuk te njoh,por vetem nga sms qe dergon tek akullorja Je e mrekullushme.te gjitha sms jan shum prekse.Je e mrekullushme komplimente e mija.qofsh e lumtur dhe mos te paft syri lot dhe zemra renkim ta uroj me shpirt.vetem per Boniten.

Qyteti: Tirane - Postuar me: April 21, 2009 7:37 am
Email

*Emanuela*

Bukurite e te gjitha viteve bashke me ditet pasardhese le te jene barka e vozitjeve t lumturise.Ky urim i dedikohet motres time qe tashme eshte e fejuar..........Jete te lumtur ...........

Qyteti: ferizaj - Postuar me: April 19, 2009 10:22 pm
Email

patriote

tung i uroj emseles fejesen me burdushin qe e dua un shum ja ha zemern

Qyteti: pz - Postuar me: April 10, 2009 1:11 pm
Email

edona

hoi loni urime ditlindjen nga motra jote heheh te du qummm loqk

Qyteti: rahovec - Postuar me: April 8, 2009 5:16 pm
Email

ardita

tungii shoqe qa po ban une ty ta uroj fejesen me nazmin qe do te behet .... nuk do te ju tregoj kur do te behet sepse ju vini hehe take ishte kjo mos u beni merak fare dhe shoqes sime tjetrres 100 vjetorin e marteses

Qyteti: gjakov - Postuar me: April 4, 2009 11:33 am
Email

yllka

Edhe pse me the lamtumir prapa se prap diten me te rendesishme ta uroj

Qyteti: LAC - Postuar me: April 3, 2009 4:06 pm
Email

gysi

i uroj shokut tim u beft 1000 vj

Qyteti: klin - Postuar me: March 30, 2009 3:05 pm
Email

besian

hey qka po ban a je mir si po ja kalon diq te re tung mpuq klm-klb-klx-[dtm]

Qyteti: tiran - Postuar me: March 28, 2009 4:04 pm
Email

rezarta

36 shkronja ka gjuha shqipe vetem shkronja ''E'' me ka lene pershtypje

Top 31:    1       2      3       4       5       6        7       8       9      10      11      12      13      14      15      16      17      18      19      20      21      22      23      24      25      26      27      28      29      30      31

Faqe 14 nga 26   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]