Mesazhe Urime, Sms, Fraza

Urime Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: mississauga - Postuar me: March 24, 2009 9:03 pm
Email

anna

urime urime te uron zemra ime. se ki meritu po prap tkan dashuru, me ki vra e shum mki shkatrru po prap sot fejesen deshta me ta uru. shko e mos mendo me u kthy se sna lidh asgj mua edhe ty..te dua deti

Qyteti: ferizaj - Postuar me: March 20, 2009 12:57 pm
Email

imja

hehetung xhane ta uroj ditlindjen ishalla i ban 100-vjett heheh oki xemel tung klm mpuqqq TE DUA SHUM...(L)(L)

Qyteti: USA - Postuar me: March 14, 2009 2:03 pm
Email

Mondi__RrUgAc__Tropojan

URIME DITEN E VERES :d

Qyteti: durres - Postuar me: March 11, 2009 8:27 am
Email

festi dibr@n

nje pershendetje per te gjith shoqerin time ne selanik qe e kam len dhe veqanerisht .ladin artin janin teon dhe te gjith shoket dhe shoqet qe kam pas ..... ju pershendes all

Qyteti: durres - Postuar me: March 11, 2009 8:24 am
Email

festi dibr@n

po hap nje faqe ju po ju shikoj o yjet e akullores vetem per ju mendoj jeni me te vertet yje qe nuk arrieni por ju uroj nga zemra qe gjithmon ..... y

Qyteti: lucca itali - Postuar me: March 8, 2009 5:06 pm
Email

rabije dritan

une pershendes dhe uroj mamin tim GEZUAR 8-MARSIN. une sot mamit tim i kam dhuruar nje buqete shume te bukur me mimoza dhe me trendafila natyrale. shume te bukura. comunque uroj dhe te gjith nenat shqipetare gezuar festen. dhe i them mamit tim te dua shume dhe je yll bote eshte numer njesh!!!. nuk ka njeri me te mire ne bote se mami im. gjithashtu pershendes dhe vjerren time dhe e uroj dhe ate gezuar 8-marsin . CIAO A TUTTI...

Qyteti: gjilan - Postuar me: March 6, 2009 8:06 am
Email

lendrit

2 fjal qe na gezojn 1 na hidheron pse nana tka lind si adem pasha me kallash ne dor e pi fu vetit puntor

Qyteti: tirane - Postuar me: March 3, 2009 7:14 pm
Email

besa

uroj engjellin tim qe neser ka ditelindjen te kalojm dhe 100 vite te lumtura bashk e jotja perjete besa per filon

Qyteti: kumanov f. likov - Postuar me: February 28, 2009 9:26 pm
Email

*.*e2n*.*

Qyteti: kosove - Postuar me: February 21, 2009 1:42 pm
Email

eee

qan serbia qan rusia feston KOSOVA e gjith SHQIPTARIA urime PAVARSIA

Top 31:    1       2      3       4       5       6        7       8       9      10      11      12      13      14      15      16      17      18      19      20      21      22      23      24      25      26      27      28      29      30      31

Faqe 15 nga 26   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]