Mesazhe Urime, Sms, Fraza

Urime Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: USA - Postuar me: February 17, 2009 1:49 am
Email

Mondi__RrUgAc__Tropojan

Nje Lot Per Ty, Nje Lot Per Mu...
Sa te Jam Gjall S'kam Met Harru...

Qyteti: USA - Postuar me: February 17, 2009 1:44 am
Email

Mondi__RrUgAc__Tropojan

Ju Uroj te gjith te Dashuruareve Gezuar Festen e Shen Valentini

Qyteti: rogan - Postuar me: February 15, 2009 3:32 pm
Email

arton

Zemer heker zemer gur me nje fjal fatmire sme paske dasht kurr.edhe pse je larg meje un prap te dua edhe pse me len me vujt per ty mendoj kurr prej mendjes ste largoj te dua ty .

Qyteti: prishtin - Postuar me: February 15, 2009 9:12 am
Email

linda

qdo dit e harruar sot rikujtohet qdo i vetmuar sot dashurohetqdo dashuri e vdekur sot ringjallet qdo gabim i bere sot falet gezuar shen valentinin te gjith atyre qe jan te dashuruar

Qyteti: pz - Postuar me: February 14, 2009 12:56 pm
Email

zeshkanja

Dashuri e par eshte e vetmja knaqesi edhe nese humbet mbetet histori ......................

Qyteti: shkoder - Postuar me: February 14, 2009 11:19 am

KLoDi

JU Uroj Te Gjith Te Dashuruarve Gezua Diten e Shen Valentini .

Qyteti: lucca itali - Postuar me: February 14, 2009 9:27 am
Email

raby dhe dritan

kete sms ja shkruaj shpirtit tim tanit dhe e uroj GEZUARSHEN VALENTININ dhe i them qe e dua shume . tani te uroj nga zemra qe vitin tjeter ta festojm bashke. ciao engjelli im. te puth shume

Qyteti: roma - Postuar me: February 14, 2009 1:55 am
Email

besiana

gezuar shen valentinin te gjith te dashuruarve!!!!!

Qyteti: tetov - Postuar me: February 12, 2009 2:55 pm
Email

sadat

urime diten e shen valentinit

Qyteti: maqitev - Postuar me: February 8, 2009 1:22 pm
Email

angelgirl

urime shum per ata qe ekan datelindjen dhe me shum gezime

Top 31:    1       2      3       4       5       6        7       8       9      10      11      12      13      14      15      16      17      18      19      20      21      22      23      24      25      26      27      28      29      30      31

Faqe 17 nga 26   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]