Mesazhe Urime, Sms, Fraza

Urime Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: viti - Postuar me: February 7, 2009 2:36 pm
Email

linda

Si pellumb i bardh te ardhet lumturia si valet e detit te ardhet dashuria qdo enderr e jotja u beft realitet urime datlindjen i bofsh 100 vjet

Qyteti: shkup - Postuar me: February 5, 2009 6:38 pm
Email

A<3R<3B<3A<3N<3A

kerko lumturine qe ne mua se gjete mos mendo per mua por mendo per vete.
tdeshiroj jete te lumtur te uroj cdo te mire prej meje kujtim ke fjalen lamtumire

Qyteti: shkup - Postuar me: February 5, 2009 6:36 pm
Email

A<3R<3B<3A<3N<3A

urime martesen me tjetren shum fat e dij se me ty bera veq mekat ZOti do tdenoj per plaget qe mi dhe sishna une fajtore qe u ndame ne

Qyteti: prizeren - Postuar me: February 2, 2009 10:37 pm
Email

Bina

Nje Urim i Leht nga nje Zemere e Qet,Gjdo Enderr e Jotja u Beft Realitet.

Qyteti: struge - Postuar me: January 29, 2009 12:46 pm
Email

ARMEND

piata me meze gota me raki ne ora 12:00 ta uroj vitin e ri

Qyteti: peja - Postuar me: January 24, 2009 2:46 pm
Email

buki

Qyteti: prishtin - Postuar me: January 23, 2009 5:14 pm
Email

blerta

nese ndonjeher te merr malli per mua lutu qe te bjer shi e ti lag buzet e tua se shiu qe do bi do te jen lotet e mi.

Qyteti: lushnje - Postuar me: January 22, 2009 4:37 pm
Email

juna

hidhe hapin dhe mendo per te ardhmen qe te pret. zhduki endrrat dhe mendimet beji te gjitha realitet

Qyteti: sarande - Postuar me: January 22, 2009 1:16 pm
Email

rubin

Thjeshte te uroj.
Jet te lumtur dhe te gjate.
Thjehste te uroj
Gezim dhe dashuri.
Thjeshte te uroj.

Qyteti: gjakov - Postuar me: January 19, 2009 9:39 am
Email

leonita

urime urime me plot gezime detlindjen ta urova dhuraten ta dhurova

Top 31:    1       2      3       4       5       6        7       8       9      10      11      12      13      14      15      16      17      18      19      20      21      22      23      24      25      26      27      28      29      30      31

Faqe 18 nga 26   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]