Mesazhe Urime, Sms, Fraza

Urime Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: vushtrri - Postuar me: January 18, 2009 8:18 am
Email

albiona

nje yll ne qiell shum bukur shendrrit kjo hana e zbeht po na fal pak drit ky qiell blu diqka po tregon dikush qe te don ditlindjen ta uron tung arian nga albiona

Qyteti: gjakov - Postuar me: January 17, 2009 10:54 am
Email

mendi

Ne muajn dhjetor ne muajn e shejt vajza ma e mir sot i mbushi 21 vjet ....

Qyteti: gjilani - Postuar me: January 11, 2009 2:14 pm
Email

aurora

sonte ditlindjen me zemer ta uroj fat e lumturi qdo dit te deshiroj drrita e allahut rrugen ta ndrriqoft me ty lumturija gjithmon mbizoteroft.

Qyteti: peja - Postuar me: January 8, 2009 11:50 pm
Email

labi

LAMTUMIRA e sinqert del nga ZEMRA dhe DASHURIA e vertet,te pershendes,dhe ndoshta nuk shihem ma kurr!?Te uroj shum fat dhe dashuri ne jet,....

Qyteti: kaqanik - Postuar me: January 8, 2009 8:40 pm
Email

Nesrulla

nje yll ne qiell shum bukur shendrit,kjo hena e zbehte po na fal pak drit,ki qyelli blu Diqka po tregon dikush qe te don vitin e ri ta uron

Qyteti: istog - Postuar me: January 6, 2009 8:06 am
Email

Melisa

gotat e mbushura plot me raki ne oren 24 jau uroj vitin a e ri gezuuuar 2009

Qyteti: peje - Postuar me: January 6, 2009 8:02 am
Email

melisa

gootat e mbushura plot me raki ne oren 24;00 ;JAU UROJ VITIN E RIIIII;

Qyteti: tirane - Postuar me: January 5, 2009 5:16 pm
Email

alban

2009 urime,365 gezime.Plot fat e lumturi qofte ky vit per ty.

Qyteti: gjk - Postuar me: January 5, 2009 5:11 pm
Email

leona

Zoti ne jet gjithmon ju ndimoft ,urime Viti i Ri dhe pritshi per shum mot . Besimi ne Zot kurr mos ju mungoft qka ju don zemra ky vit ju plotesoft

Qyteti: pej - Postuar me: January 5, 2009 2:15 pm
Email

anda

Top 31:    1       2      3       4       5       6        7       8       9      10      11      12      13      14      15      16      17      18      19      20      21      22      23      24      25      26      27      28      29      30      31

Faqe 19 nga 26   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]