Mesazhe Urime, Sms, Fraza

Urime Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: prizren - Postuar me: January 3, 2009 8:13 pm
Email

arjeta

un zhade ti lukas un moll ti ananas ti antonjo un maria ti dardh un qershia.

Qyteti: prizren - Postuar me: January 2, 2009 6:23 pm
Email

hajrija

TASHTI ESHTE NJE TERR I ZI,DHE MBRETERON NJE QETESI,UN KAM DESHIR TA UROJ"VITIN E RI"ME GJITH RESPEKTIN QE KAM PER TY.

Qyteti: prizren - Postuar me: January 2, 2009 6:22 pm
Email

hajrija

Qyteti: peja - Postuar me: January 2, 2009 11:11 am
Email

ARDA

Qyteti: prizeren - Postuar me: January 1, 2009 3:44 pm
Email

leona

Zoti ne jet gjithmon ju ndimoft , urime Viti i ri dhe pritshi per shum mot ,besimi ne Zot kurr mos ju mungoft qka ju don zemra ky vit ju plotsoft

Postuar me: January 1, 2009 12:36 pm

diaNa

uriiiiimeeee viti ri 2oo9 !!! <3 <3

Qyteti: fortes - Postuar me: January 1, 2009 12:12 pm
Email

RINA KADIRI

une jam nje vajz shum budallic e kam shkru ni liber kopshti i deshirave vet nuk e kam shkru ma ka shkru vallavi edhe mamai

Qyteti: prishtin - Postuar me: January 1, 2009 12:09 pm
Email

zana

Urime,urime vitin e ri me gezime me lumturi
URIME VITIN E RI 2009

Qyteti: prishtina - Postuar me: December 31, 2008 11:23 pm
Email

valentina shabani

urime viti i ri

Qyteti: Prishtine - Postuar me: December 31, 2008 11:20 pm
Email

diza

Urime Viti i Ri 2009
Ju Deshiroj 12 Muaj Shendet
52 Jav Qetsii
365 Dit Fat
8 760 Ore Pa Probleme
525 600 Minuta Lumturi dhe
31 536 000 Sekonda Dashuri
HaPpy New Year 2009..

Top 31:    1       2      3       4       5       6        7       8       9      10      11      12      13      14      15      16      17      18      19      20      21      22      23      24      25      26      27      28      29      30      31

Faqe 20 nga 26   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]