Mesazhe Urime, Sms, Fraza

Urime Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: prishtinne - Postuar me: December 31, 2008 11:18 pm
Email

diellza

Urime Viti i Ri 2009
Ju Deshiroj 12 Muaj Shendet
52 Jav Qetsii
365 Dit Fat
8 760 Ore Pa Probleme
525 600 Minuta Lumturi dhe
31 536 000 Seconda Dashuri
HaPpy New Year 2009

Qyteti: prizren - Postuar me: December 31, 2008 6:17 pm
Email

dea

Nje deshir nga zemra ime me vjen, ishalla ky vit veq lumturi te bjen,uroj qe lutjet e tua ALLAHU ti degjoj e qdo deshir qe ta plotesoJ.>>URIME LOQKA IME (VTIN E RI)mpuqqqq gjan te uda SHUUUUUM... NGA N PER B...

Qyteti: prizren sloveni - Postuar me: December 31, 2008 3:38 pm
Email

uran

100 dashuri 5 lumturi o more mqit emi ka lind ni dashuri

Qyteti: shkup - Postuar me: December 31, 2008 3:06 pm
Email

nati

Qyteti: klin - Postuar me: December 31, 2008 2:43 pm
Email

nita

ne nje nat te madhe ne nje nat te bardh nje femi me emrin jezus ne betlehem ka ardh urime krishlindaj dhe viti i ri krishti femi ju sjellt paqe e qetesi

Qyteti: mississauga - Postuar me: December 30, 2008 8:33 pm
Email

ola

te dua me the edhe pastaj ike sot se di ku je endrrat kur mi fike

Qyteti: mississauga - Postuar me: December 30, 2008 8:29 pm
Email

sara

urime urime qdo te mir ne jet.. qdo enderr e jotja qoft realitet,, ate qe e dashte te gezoft per jet..ndersa emri im as kujtim tmos mbet...per ty...

Qyteti: Gjakove - Postuar me: December 29, 2008 9:39 am
Email

leonard

urime ditlindjen i bofsh 100 vjt lumturi ne jet dhe dashuri

Qyteti: urime - Postuar me: December 28, 2008 9:53 am
Email

urimie

urime viti i ri 2009

Qyteti: shkup - Postuar me: December 28, 2008 1:54 am
Email

nora

Kur shoh syte e ty shoh flaken e dashurise tende dhe shpresoj qe do te shnderrije pergjithmone duke na bere te dy te lumtur.

Top 31:    1       2      3       4       5       6        7       8       9      10      11      12      13      14      15      16      17      18      19      20      21      22      23      24      25      26      27      28      29      30      31

Faqe 21 nga 26   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]