Mesazhe Urime, Sms, Fraza

Urime Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: podujev - Postuar me: December 27, 2008 1:30 pm
Email

lochki

ha ha ha hi hi hi ta uroj vitin e ri :$

Qyteti: gjakov - Postuar me: December 25, 2008 12:30 pm
Email

besa

te gjithve ju uroj krishlindjet

Qyteti: fier - Postuar me: December 22, 2008 6:54 pm
Email

gea

Ja erdhen KRISHLINDJET dhe VITI i RI bashk me to erdhi dhe e madhja lumturi .
I uroj gezuar festat sitit te AKULLORES.

Qyteti: Podujev - Postuar me: December 21, 2008 2:17 pm
Email

Fidani

Nje pellumb ne dritare troket mos nguro hape dritaren se diqka e mire te pret,ne krahet e tij ka nje porosi Urime Kurban Bajrami ZOTI qoft me TY .

Qyteti: ferizaj - Postuar me: December 19, 2008 9:26 pm
Email

edona

ne oren 12 askush nuk punon vetem zemra ime per ty po mendon

Postuar me: December 18, 2008 3:52 pm
Email

Linda

Qyteti: Gjakov - Postuar me: December 17, 2008 2:23 pm
Email

Njomza

NJE URIM TE VJEN NGA UN,DHE TE THEM QE TE DUA SHUM,QDO VIT FESTAT DUA TI UROJ.SHENDET DHE LUMTURI QDO DIT TE DESHIROJ II GEZUAR QOFSH TERR JETEN ME ATA QE IDON DHE TE DUAN .

Postuar me: December 17, 2008 9:55 am
Email

linda

>>>>>>>>>URIME<<<<<<<<<<
>>>>>>PER SHUM MOT<<<<<<
>>>>>>KRISHTLINDJA<<<<<<
>>>>>>>>><<DHE<<<<<<<<<<
>>>>>>>VITI I RI<<<<<<<<

Postuar me: December 17, 2008 9:52 am
Email

linda

Postuar me: December 12, 2008 9:19 pm
Email

LINDA

Top 31:    1       2      3       4       5       6        7       8       9      10      11      12      13      14      15      16      17      18      19      20      21      22      23      24      25      26      27      28      29      30      31

Faqe 22 nga 26   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]