Mesazhe Urime, Sms, Fraza

Urime Akullore.Com

Posto nje fraze

Postuar me: December 12, 2008 9:12 pm
Email

LINDA

Postuar me: December 12, 2008 8:53 pm
Email

ERA

Qyteti: gjakov - Postuar me: December 12, 2008 7:34 pm
Email

jeton

ne ditet e veqanta uron njeriu i veqant urime krishtlindjet dhe viti i ri krishti mbret sjellt paq dhe lumturi ne mesin tuaj familjar gezuar

Postuar me: December 11, 2008 9:31 am
Email

ERA

TASHTI ESHTE NJE TERR I ZI,DHE MBRETERON NJE QETESI,UN KAM DESHIR TA UROJ"VITIN E RI"ME GJITH RESPEKTIN QE KAM PER TY.

Qyteti: GJAKOV - Postuar me: December 11, 2008 9:29 am
Email

ERA

ME SHUM DASHURI PO E SHKRUAJ KETE URIM,E PO TA DERGOJ PA ASNJE DYSHIM.ME FAT E LUMTURI JATA TE KALOFT URIME VITI I RI E JEZUSI KRISHTI TE NDIMOFT.

Qyteti: tetov - Postuar me: December 10, 2008 7:01 pm
Email

lida

zemra e vajzes eshte gur kush hin brenda e sdel kur zemra e djalit esht hotel kush hin e sdel smiret vesht

Postuar me: December 8, 2008 3:28 pm
Email

Endri

Qyteti: Therand - Postuar me: December 8, 2008 3:22 pm
Email

Endri

Qyteti: gjakove - Postuar me: December 7, 2008 1:36 pm
Email

leutrim

drita e kesaj dite le ta ngroh shpirtin tuaj gezimi le ta mund hidherimin zoti ju shtoft ato qe i keni e ju dhash atu qe si keni urime festa e kurban bajramit

Qyteti: istog - Postuar me: December 6, 2008 3:24 pm
Email

blerina

qdo veper vlersohet.jeta duhet te jetohet gjeja e shejt duhet te qmohet dhe kjo dit e bekuar duhet te festohet ME fat festa e bajramit

Top 31:    1       2      3       4       5       6        7       8       9      10      11      12      13      14      15      16      17      18      19      20      21      22      23      24      25      26      27      28      29      30      31

Faqe 23 nga 26   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]