Mesazhe Urime, Sms, Fraza

Urime Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: prizren - Postuar me: December 1, 2008 8:45 am
Email

roberta

cigarja eshte jeta tymi asht harmonia e hiri qe mbetet eshte dashuria

Qyteti: podujev - Postuar me: November 28, 2008 8:18 am
Email

olta

Sot ditlindjen me zemer ta uroj fat e lumturi gjithmon te deshiroj urime ditlindja i dashur olti mpuqq puq

Qyteti: prizren - Postuar me: November 1, 2008 2:15 pm
Email

sara

Me zemer dhe vullnet zemra dy fjale po i flet , ato fjale ti tregoj dhe fiter bajeramin me shpirt ta uroj.

Qyteti: peje - Postuar me: October 24, 2008 12:35 pm
Email

valmir

Pom vjen shum zor met than diqka, nashta befasohesh nuk e di. Po ke mujt mem vrejt, jam mendu shum her a met than a jo, po pe shoh se nuk kam tjeter rrugdalje. Po ki mem kuptu, e ma mir pot tham vet se met than dikush tjeter. Se heret a von ki me mar vesh, e mos meno se per mu osht leht, edhe pom vjen shum keq me ta than sy me sy, po duhesh medit se Babadimri nuk ekziston

Qyteti: gjilan - Postuar me: October 23, 2008 12:46 am
Email

sara

Nuk ka fe me mire se islami,nuk ka liber me t'shejt se kurani,nuk ka muaj me t'madh se ramazani,urime te gjithve fiter bajrmai...

Qyteti: diku aty - Postuar me: October 9, 2008 9:31 am
Email

jeta

me i bukuri i detrave esht ai ku nuk kemi lundruar me te bukurat ditet tona ende si kemi jetuar e me te bukurat fjal qe do i themi ende si kemi shqiptuar premtimin ton do ta ndajm ne daten ......?

Qyteti: Shtime - Postuar me: October 4, 2008 4:46 am
Email

Albulena

Qyteti: tetove - Postuar me: September 30, 2008 3:49 am

emira

Ne jete te uroj 2 gjera:gjithcka dhe asgje.
Gjithcka qe te ben te lumtur dhe asgje qe te ben qe te vuash...

Qyteti: tetove - Postuar me: September 30, 2008 3:46 am

emira

Cdo i pafat sot ngushellohet,cdo e kaluar sot em mall kujtohet,cdo i vdekur sot ringjallet,cdo gabim e bere sot falet.per shume vjet me fat festa...

Qyteti: tetove - Postuar me: September 30, 2008 3:44 am

emira

Cdo veper vleresohet,jeta duhet te jetohet,gjeja e shejte duhet et cmohet dhe kjo dite e bekuar duhet et festohet..me far bajramin

Top 31:    1       2      3       4       5       6        7       8       9      10      11      12      13      14      15      16      17      18      19      20      21      22      23      24      25      26      27      28      29      30      31

Faqe 24 nga 26   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]