Mesazhe Urime, Sms, Fraza

Urime Akullore.Com

Posto nje fraze

Postuar me: September 4, 2008 2:02 pm

ViSi

Sot pushove duke mesuar...por tani duhet te punosh...si thua? Deshrion te kthehesh pas?

Postuar me: September 4, 2008 2:01 pm

ViSi

Diplomimi eshte pengesa e pare e jetes tende dhe ti e kalove shkelqyeshem! Nje urim te madh me shpresen se do te qendrosh denjesisht ne udhen e jetes tende!

Postuar me: September 4, 2008 2:01 pm

ViSi

Me kete dhunti timen shpresoj te te qendroje prane ne cdo moment ne cdo pjese te botes qe ti do vendosesh te shkosh per te ushtruar profesionin tend. URIME!

Postuar me: September 4, 2008 2:01 pm

ViSi

Ishte e veshtire por ja qe ja dole mbane...sot arrite nje nga qellimet e tua kryesore por mbaje koken lart dhe lufto mos harro: gjithmone mund te permiresosh. Komplimenta! Te uroj me te miren!

Postuar me: September 4, 2008 2:01 pm

ViSi

Si ne momentet e lumtura dhe te dhimbshme asgje nuk ka per te na ndare sepse ti je Princesha ime. Ajo qe dua te dashuroj perjete...

Postuar me: September 4, 2008 2:00 pm

ViSi

Mund te jete edhe jeta reale akoma me e bukur se enderra qe sot na coi ne altar. Ky eshte urimi yne me i sinqerte dhe me i dashur. Urime !!!

Postuar me: September 4, 2008 2:00 pm

ViSi

Hapen kercimet, lmturia eshte tek dera, me ne fund do te kerceni edhe ju ne detin e gjere te lumturise.

Postuar me: September 4, 2008 2:00 pm

ViSi

Kur shoh syte e ty shoh flaken e dashurise tende dhe shpresoj qe do te shnderrije pergjithmone duke na bere te dy te lumtur.

Postuar me: September 4, 2008 2:00 pm

ViSi

Zoti ju fali nje dashuri speciale per te perjetuar... ...sepse e dinte qe do ta mbanit pergjithmone.

Postuar me: September 4, 2008 1:59 pm

ViSi

Qe sot dy yje te rinj shkelqejne ne qiellin e dashurise.

Top 31:    1       2      3       4       5       6        7       8       9      10      11      12      13      14      15      16      17      18      19      20      21      22      23      24      25      26      27      28      29      30      31

Faqe 25 nga 26   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]